Bourg-Péronnas - Fleury-Mérogis İddaa Oranları

Ulusal Lig 1 Başlamadı
Bourg-Péronnas Ev sahibi
G M M M B
—
Başlamasına kalan
15:45
17/10/2026
Fleury-Mérogis Deplasman
G M B M G

Bourg-Péronnas - Fleury-Mérogis maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.10
2. sırada ÇŞ X/2 Çifte Şans · oran 1.12
3. sırada 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.18

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.10%80
ÇŞ X/2Çifte Şans1.12%73
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.18%73
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.15%72
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.19%70
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.26%67
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.49%56
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.47%53
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.58%50
KG YOKKarşılıklı Gol1.62%50
KG VARKarşılıklı Gol1.65%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.69%49
TG 23Toplam Gol Aralığı1.72%46
İYXİlk Yarı Sonucu1.86%44
MS2Maç Sonucu1.79%43
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.82%41
İY2İlk Yarı Sonucu2.39%32
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.32%30
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.61%30
TG 01Toplam Gol Aralığı2.70%30
MSXMaç Sonucu2.90%29
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.66%28
İY1İlk Yarı Sonucu3.77%25
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst3.19%24
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu2.89%23
MS1Maç Sonucu3.12%23
İY/MS 1/1DEĞERİlk Yarı / Maç Sonucu5.62%23
Skor 0-1DEĞERMaç Skoru5.17%22
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.94%20
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.64%18
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu4.33%17
Skor 1-1Maç Skoru4.66%13
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst6.03%10
Skor 1-2Maç Skoru6.80%10
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst6.24%9
Skor 1-0Maç Skoru7.23%9
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu7.15%8
Skor 0-0Maç Skoru6.63%7
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst6.64%6
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.65%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu14.50%5
Skor 2-2Maç Skoru11.90%4
Skor 1-3Maç Skoru13.65%4
Skor 0-2Maç Skoru6.97%3
Skor 2-0Maç Skoru13.85%3
Skor 0-3Maç Skoru14.00%3
Skor 3-1Maç Skoru27.50%3
Skor 2-1Maç Skoru9.54%2
Skor 2-3Maç Skoru26.00%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu27.00%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu35.00%1
Skor 1-4Maç Skoru36.50%1
Skor 3-2Maç Skoru37.00%1
Skor 0-4Maç Skoru37.50%1
Skor 3-0Maç Skoru40.00%1
Skor 3-3Maç Skoru70.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı18.60%0
Skor DiğerMaç Skoru43.00%0
Skor 2-4Maç Skoru72.00%0
Skor 4-1Maç Skoru105.00%0
Skor 0-5Maç Skoru125.00%0
Skor 1-5Maç Skoru125.00%0
Skor 4-0Maç Skoru130.00%0
Skor 4-2Maç Skoru130.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Bourg-Péronnas, kolonlar Fleury-Mérogis golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %7%22%3%3%1%0%0
1 gol1 %9%13%10%4%1%0–
2 gol2 %3%2%4%2%0––
3 gol3 %1%3%1%1–––
4 gol4 %0%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Bourg-Péronnas - Fleury-Mérogis maç bilgileri

Ulusal Lig 1 (Fransa) programındaki Bourg-Péronnas - Fleury-Mérogis maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Bourg-Péronnas - Fleury-Mérogis maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt: %80 (oran 1.10). İkinci ve üçüncü sırada Çifte Şans X/2 (%73) ile Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst (%73) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Bourg-Péronnas %23, beraberlik %29, Fleury-Mérogis %43. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %50. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %41. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 0-1 (%22) ve 1-1 (%13). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Bourg-Péronnas iç sahada oynadığı son 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı; 4 gol attı, 8 gol yedi.

Fleury-Mérogis son 5 deplasman maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 6-6.

Bourg-Péronnas - Fleury-Mérogis aralarındaki maçlar

İki takımın son 2 karşılaşmasının bilançosu: Bourg-Péronnas 0 galibiyet, 1 beraberlik, Fleury-Mérogis 1 galibiyet. Maç başına 3.5 gol.

Son karşılaşma: Fleury-Mérogis 3-0 Bourg-Péronnas (27/03/2026).