Concarneau - Fleury-Mérogis İddaa Oranları

Ulusal Lig 1 Başlamadı
Concarneau Ev sahibi
G B G G B
—
Başlamasına kalan
16:45
07/11/2026
Fleury-Mérogis Deplasman
M B M G G

Concarneau - Fleury-Mérogis maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.12
2. sırada 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.14
3. sırada ÇŞ 1/X Çifte Şans · oran 1.15

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.12%77
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.14%76
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.15%73
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.13%72
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.21%71
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.22%69
ÇŞ X/2Çifte Şans1.41%53
KG VARKarşılıklı Gol1.53%53
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.58%52
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.58%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.67%50
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.67%47
TG 23Toplam Gol Aralığı1.73%46
KG YOKKarşılıklı Gol1.73%45
MS1Maç Sonucu1.85%45
İYXİlk Yarı Sonucu1.90%43
İY1İlk Yarı Sonucu2.42%34
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.40%32
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.45%31
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.91%29
MSXMaç Sonucu2.94%27
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.80%25
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.51%24
TG 01Toplam Gol Aralığı2.99%23
İY2İlk Yarı Sonucu3.43%23
MS2Maç Sonucu2.84%22
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.98%22
Skor 1-1Maç Skoru4.71%17
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu4.56%15
Skor 2-0DEĞERMaç Skoru7.70%15
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.86%14
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.98%14
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst5.64%12
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.22%10
Skor 2-1Maç Skoru6.74%10
Skor 0-1Maç Skoru7.53%10
Skor 1-2Maç Skoru8.72%10
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu6.77%9
Skor 0-0Maç Skoru7.63%9
TG 6+Toplam Gol Aralığı14.45%7
Skor 2-2Maç Skoru10.55%6
Skor 1-0Maç Skoru5.85%5
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst7.23%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.10%4
Skor 3-1Maç Skoru13.20%4
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.75%4
Skor 3-0Maç Skoru15.15%4
Skor 1-3Maç Skoru22.10%3
Skor 2-3Maç Skoru29.50%3
Skor 0-2Maç Skoru12.90%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu25.50%2
Skor 0-3Maç Skoru33.50%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 4-1Maç Skoru34.50%1
Skor 4-0Maç Skoru40.00%1
Skor 3-3Maç Skoru54.00%1
Skor 3-2Maç Skoru22.55%0
Skor DiğerMaç Skoru31.50%0
Skor 4-2Maç Skoru60.00%0
Skor 1-4Maç Skoru76.00%0
Skor 2-4Maç Skoru105.00%0
Skor 5-1Maç Skoru115.00%0
Skor 0-4Maç Skoru115.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Concarneau, kolonlar Fleury-Mérogis golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %9%10%2%2%0%0%0
1 gol1 %5%17%10%3%0%0–
2 gol2 %15%10%6%3%0––
3 gol3 %4%4%0%1–––
4 gol4 %1%1%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Concarneau - Fleury-Mérogis maç bilgileri

Ulusal Lig 1 (Fransa) programındaki Concarneau - Fleury-Mérogis maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Concarneau - Fleury-Mérogis maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst: %77 (oran 1.12). İkinci ve üçüncü sırada Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt (%76) ile Çifte Şans 1/X (%73) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Concarneau %45, beraberlik %27, Fleury-Mérogis %22. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %53. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %47. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%17) ve 2-0 (%15). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Concarneau iç sahada oynadığı son 5 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet aldı; 9 gol attı, 4 gol yedi.

Fleury-Mérogis son 5 deplasman maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 5-6.

Concarneau - Fleury-Mérogis aralarındaki maçlar

İki takımın son 3 karşılaşmasının bilançosu: Concarneau 1 galibiyet, 1 beraberlik, Fleury-Mérogis 1 galibiyet. Maç başına 1.7 gol.

Son karşılaşma: Fleury-Mérogis 0-4 Concarneau (27/02/2026).