Heidenheim - Hannover 96 İddaa Oranları

2. Bundesliga Başlamadı
Heidenheim Ev sahibi
M G G B B
—
Başlamasına kalan
15:30
08/11/2026
Hannover 96 Deplasman
G G M M M

Heidenheim - Hannover 96 maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.06
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.10
3. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.14

İddaa Oran ve Tahminleri

69 tahmin gösteriliyor · toplam 69 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.06%83
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.10%78
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.14%76
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.13%72
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.21%68
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.30%64
KG VARKarşılıklı Gol1.28%61
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.51%55
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.52%53
ÇŞ X/2Çifte Şans1.52%52
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.64%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.74%49
MS1Maç Sonucu1.87%43
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.90%43
TG 23Toplam Gol Aralığı2.00%42
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.91%41
İY1İlk Yarı Sonucu2.31%35
İYXİlk Yarı Sonucu2.28%34
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.39%34
KG YOKKarşılıklı Gol2.47%32
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.61%31
MS2Maç Sonucu2.78%29
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.80%27
MSXMaç Sonucu3.44%23
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.48%22
İY2İlk Yarı Sonucu3.18%21
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.26%20
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.56%20
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.16%20
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.39%13
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst6.02%13
Skor 2-1Maç Skoru7.83%13
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst5.24%12
Skor 1-1Maç Skoru6.60%11
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.99%10
TG 01Toplam Gol Aralığı5.33%9
Skor 1-0Maç Skoru11.05%8
Skor 0-0DEĞERMaç Skoru17.10%8
Skor 1-2Maç Skoru9.76%7
Skor 3-2Maç Skoru16.25%7
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.30%6
Skor DiğerMaç Skoru12.00%5
Skor 3-1Maç Skoru12.30%5
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu7.30%4
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.75%4
Skor 0-1Maç Skoru13.80%4
Skor 1-3Maç Skoru19.20%4
Skor 2-3Maç Skoru20.35%4
Skor 2-2Maç Skoru9.20%3
Skor 0-3Maç Skoru36.00%3
Skor 2-0Maç Skoru11.70%2
Skor 3-0Maç Skoru18.50%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu21.05%2
Skor 4-1Maç Skoru26.00%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu27.50%2
Skor 4-2Maç Skoru34.50%1
Skor 4-0Maç Skoru39.00%1
Skor 1-4Maç Skoru50.00%1
Skor 2-4Maç Skoru54.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı6.21%0
Skor 0-2Maç Skoru18.20%0
Skor 3-3Maç Skoru28.50%0
Skor 5-1Maç Skoru69.00%0
Skor 0-4Maç Skoru95.00%0
Skor 5-0Maç Skoru105.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Heidenheim, kolonlar Hannover 96 golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %8%4%0%3%0%0%0
1 gol1 %8%11%7%4%1%0–
2 gol2 %2%13%3%4%1––
3 gol3 %2%5%7%0–––
4 gol4 %1%2%1––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Heidenheim - Hannover 96 maç bilgileri

2. Bundesliga (Almanya) programındaki Heidenheim - Hannover 96 maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Heidenheim - Hannover 96 maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim İY Alt 2.5: %83 (oran 1.06). İkinci ve üçüncü sırada İY Üst 0.5 (%78) ile MS 4.5 ALT (%76) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Heidenheim %43, beraberlik %23, Hannover 96 %29. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %61. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %64. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-1 (%13) ve 1-1 (%11). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Heidenheim iç sahada oynadığı son 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; 9 gol attı, 8 gol yedi.

Hannover 96 son 5 deplasman maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 11-8.

Heidenheim - Hannover 96 aralarındaki maçlar

İki takımın son 10 karşılaşmasının bilançosu: Heidenheim 6 galibiyet, 0 beraberlik, Hannover 96 4 galibiyet. Maç başına 3.0 gol.

Son karşılaşma: Hannover 96 0-3 Heidenheim (14/04/2023).