Racing Club AC - Independiente İddaa Oranları

Premier Lig Başlamadı
Racing Club AC Ev sahibi
B M G M M
—
Başlamasına kalan
20:45
18/10/2026
Independiente Deplasman
M G G G B

Racing Club AC - Independiente maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.09
2. sırada ÇŞ 1/X Çifte Şans · oran 1.15
3. sırada İY 1.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.19

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.09%77
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.15%73
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.19%70
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.26%66
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.34%66
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.22%65
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.44%58
KG YOKKarşılıklı Gol1.61%50
ÇŞ X/2Çifte Şans1.51%49
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.63%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.78%49
TG 23Toplam Gol Aralığı1.77%46
KG VARKarşılıklı Gol1.80%46
İYXİlk Yarı Sonucu1.86%44
MS1Maç Sonucu1.91%41
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.07%35
İY1İlk Yarı Sonucu2.56%32
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.32%30
TG 01Toplam Gol Aralığı2.54%30
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.60%28
MSXMaç Sonucu2.85%28
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu3.02%27
MS2Maç Sonucu3.31%25
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.99%24
TG 4-5DEĞERToplam Gol Aralığı4.52%24
İY2İlk Yarı Sonucu4.04%20
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst3.88%17
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu4.01%16
Skor 1-0Maç Skoru5.48%15
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.72%13
Skor 1-1Maç Skoru5.01%13
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu5.79%13
Skor 0-0Maç Skoru6.49%12
Skor 0-1Maç Skoru7.69%11
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst8.45%10
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu7.20%7
Skor 2-0Maç Skoru7.84%7
Skor 2-1Maç Skoru8.06%7
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.70%6
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst7.18%5
Skor 1-2Maç Skoru11.40%5
Skor 3-1Maç Skoru17.30%5
TG 6+Toplam Gol Aralığı24.05%5
Skor 2-2Maç Skoru14.50%4
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu14.55%4
Skor 0-2Maç Skoru15.60%4
Skor 3-0Maç Skoru16.80%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu29.50%2
Skor 1-3Maç Skoru34.50%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu35.00%1
Skor 3-2Maç Skoru35.50%1
Skor 4-1Maç Skoru50.00%1
Skor 2-3Maç Skoru50.00%1
Skor 3-3Maç Skoru96.00%1
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst8.41%0
Skor 4-0Maç Skoru48.00%0
Skor 0-3Maç Skoru48.00%0
Skor DiğerMaç Skoru66.00%0
Skor 4-2Maç Skoru100.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 1-4Maç Skoru130.00%0
Skor 2-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Racing Club AC, kolonlar Independiente golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %12%11%4%0%0%0%0
1 gol1 %15%13%5%2%0%0–
2 gol2 %7%7%4%1%0––
3 gol3 %2%5%1%1–––
4 gol4 %0%1%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Racing Club AC - Independiente maç bilgileri

Premier Lig (Arjantin) programındaki Racing Club AC - Independiente maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Racing Club AC - Independiente maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt: %77 (oran 1.09). İkinci ve üçüncü sırada Çifte Şans 1/X (%73) ile İY Alt 1.5 (%70) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Racing Club AC %41, beraberlik %28, Independiente %25. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %46. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %35. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-0 (%15) ve 1-1 (%13). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Racing Club AC iç sahada oynadığı son 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı; 7 gol attı, 9 gol yedi.

Independiente son 5 deplasman maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 6-6.

Racing Club AC - Independiente aralarındaki maçlar

İki takımın son 10 karşılaşmasının bilançosu: Racing Club AC 3 galibiyet, 4 beraberlik, Independiente 3 galibiyet. Maç başına 1.3 gol.

Son karşılaşma: Independiente 1-0 Racing Club AC (04/04/2026).