Gimnasia Mendoza - Independiente Rivadavia İddaa Oranları

Premier Lig Başlamadı
Gimnasia Mendoza Ev sahibi
G B B G M
—
Başlamasına kalan
21:00
07/11/2026
Independiente Rivadavia Deplasman
G M G M M

Gimnasia Mendoza ile Independiente Rivadavia karşılaşması için tüm iddaa oranları, gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçimler ve iki takımın son maçları.

En yüksek yüzde 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada İY 1.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.17
3. sırada 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.25

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.08%81
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.17%72
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.25%69
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.21%66
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.34%65
ÇŞ X/2Çifte Şans1.24%62
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.34%60
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.43%58
KG YOKKarşılıklı Gol1.62%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.62%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.75%48
KG VARKarşılıklı Gol1.75%47
TG 23Toplam Gol Aralığı1.75%46
İYXİlk Yarı Sonucu1.82%45
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.04%38
MS2Maç Sonucu2.23%36
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.28%33
MS1Maç Sonucu2.61%32
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.58%31
TG 4-5DEĞERToplam Gol Aralığı4.48%31
MSXMaç Sonucu2.81%30
TG 01Toplam Gol Aralığı2.52%29
İY2İlk Yarı Sonucu2.94%28
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.98%24
İY1İlk Yarı Sonucu3.36%24
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.43%23
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst3.84%20
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu3.67%18
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu3.98%17
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu5.23%16
Skor 1-1Maç Skoru4.93%15
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.92%13
Skor 0-1Maç Skoru6.00%12
Skor 1-2Maç Skoru8.61%11
Skor 0-0Maç Skoru6.56%8
Skor 0-2Maç Skoru9.59%8
Skor 1-0Maç Skoru6.63%7
Skor 2-1Maç Skoru9.50%7
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst7.23%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.65%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.90%5
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst8.32%3
Skor 1-3Maç Skoru20.60%3
Skor 2-0Maç Skoru11.70%2
Skor 2-2Maç Skoru13.90%2
Skor 3-0Maç Skoru31.00%2
Skor 0-3Maç Skoru23.00%1
Skor 3-1Maç Skoru25.00%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu31.50%1
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 2-3Maç Skoru37.00%1
Skor 3-2Maç Skoru41.00%1
Skor 0-4Maç Skoru74.00%1
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst8.35%0
TG 6+Toplam Gol Aralığı23.85%0
Skor DiğerMaç Skoru65.00%0
Skor 1-4Maç Skoru66.00%0
Skor 4-1Maç Skoru91.00%0
Skor 3-3Maç Skoru91.00%0
Skor 4-0Maç Skoru115.00%0
Skor 2-4Maç Skoru115.00%0
Skor 4-2Maç Skoru130.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Gimnasia Mendoza, kolonlar Independiente Rivadavia golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %8%12%8%1%1%0%0
1 gol1 %7%15%11%3%0%0–
2 gol2 %2%7%2%1%0––
3 gol3 %2%1%1%0–––
4 gol4 %0%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Gimnasia Mendoza - Independiente Rivadavia maç bilgileri

Gimnasia Mendoza - Independiente Rivadavia karşılaşması günü saat (TSİ) olarak planlandı. Maç Premier Lig (Arjantin) kapsamında oynanacak.

Gimnasia Mendoza - Independiente Rivadavia maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt seçimi %81 ile ilk sırada; güncel oranı 1.08. Diğer öne çıkan seçimler: İY Alt 1.5 (%72) ve Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst (%69).

Maç sonucu yüzdeleri: Gimnasia Mendoza %32, beraberlik %30, Independiente Rivadavia %36. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %47. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %38. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%15) ve 0-1 (%12). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – Gimnasia Mendoza: son 5 iç saha maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 7, yenilen gol 5.

Independiente Rivadavia deplasmanda oynadığı son 5 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı; 4 gol attı, 9 gol yedi.

Gimnasia Mendoza - Independiente Rivadavia aralarındaki maçlar

Son 7 eşleşmede galibiyetler Gimnasia Mendoza 3 - Independiente Rivadavia 4, beraberlik 0. Bu maçlarda ortalama 3.1 gol görüldü.

Son karşılaşma: Independiente Rivadavia 5-1 Gimnasia Mendoza (26/04/2026).