Jeonbuk Motors - Jeju United İddaa Oranları

K Lig Classic Başlamadı
Jeonbuk Motors Ev sahibi
G G M G B
—
Başlamasına kalan
08:00
18/10/2026
Jeju United Deplasman
M G B G M

Jeonbuk Motors - Jeju United maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde ÇŞ 1/X Çifte Şans · oran 1.13
2. sırada 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.17
3. sırada 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.16

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.13%74
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.17%74
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.16%73
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.17%69
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.26%67
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.27%65
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.65%51
KG VARKarşılıklı Gol1.64%49
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.65%49
MS1Maç Sonucu1.75%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.76%47
KG YOKKarşılıklı Gol1.77%46
TG 23Toplam Gol Aralığı1.78%46
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.76%45
ÇŞ X/2Çifte Şans1.63%41
İYXİlk Yarı Sonucu2.00%40
İY1İlk Yarı Sonucu2.32%36
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.58%31
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.63%30
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.13%30
MSXMaç Sonucu3.13%27
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.69%26
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst3.07%23
TG 01Toplam Gol Aralığı3.08%23
MS2Maç Sonucu3.49%22
İY2İlk Yarı Sonucu4.08%20
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.63%17
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu4.65%17
Skor 0-0DEĞERMaç Skoru8.56%16
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.69%15
Skor 1-1Maç Skoru5.43%12
Skor 1-0Maç Skoru6.23%10
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst6.24%10
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst6.76%10
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu7.83%10
Skor 2-1Maç Skoru7.47%9
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu6.06%8
Skor 2-0Maç Skoru7.78%7
Skor 0-1Maç Skoru9.41%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.50%5
Skor 1-2Maç Skoru11.30%4
Skor 2-2Maç Skoru12.80%4
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu14.55%4
TG 6+Toplam Gol Aralığı15.55%3
Skor 0-2Maç Skoru17.85%3
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst9.10%2
Skor 3-1Maç Skoru13.90%2
Skor 3-0Maç Skoru14.50%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu25.50%2
Skor 3-2Maç Skoru26.50%2
Skor 1-3Maç Skoru32.50%1
Skor 4-1Maç Skoru34.50%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu35.00%1
Skor 4-0Maç Skoru36.00%1
Skor DiğerMaç Skoru37.50%1
Skor 2-3Maç Skoru40.00%1
Skor 0-3Maç Skoru51.00%1
Skor 4-2Maç Skoru67.00%1
Skor 3-3Maç Skoru68.00%1
Skor 5-1Maç Skoru110.00%0
Skor 5-0Maç Skoru115.00%0
Skor 1-4Maç Skoru125.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 2-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Jeonbuk Motors, kolonlar Jeju United golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %16%5%3%1%0%0%0
1 gol1 %10%12%4%1%0%0–
2 gol2 %7%9%4%1%0––
3 gol3 %2%2%2%1–––
4 gol4 %1%1%1––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Jeonbuk Motors - Jeju United maç bilgileri

Jeonbuk Motors ile Jeju United, K Lig Classic (Güney Kore) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Jeonbuk Motors - Jeju United maçı için iddaa tahmini nedir?

Jeonbuk Motors - Jeju United maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %74 ile Çifte Şans 1/X seçiminde (oran 1.13). Listede onu Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt (%74) ve Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst (%73) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Jeonbuk Motors %49, beraberlik %27, Jeju United %22. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %49. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %45. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 0-0 (%16) ve 1-1 (%12). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Jeonbuk Motors son 5 iç saha maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 8-5.

Deplasman formu – Jeju United: son 5 deplasman maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; atılan gol 6, yenilen gol 6.

Jeonbuk Motors - Jeju United aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 10 maçta Jeonbuk Motors 3, Jeju United 3 galibiyet aldı; 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.9 gol atıldı.

Son karşılaşma: Jeonbuk Motors 1-3 Jeju United (08/08/2026).