Sturm Graz II - Kapfenberger SV İddaa Oranları

2. Liga Başlamadı
Sturm Graz II Ev sahibi
M G M G B
—
Başlamasına kalan
11:30
18/10/2026
Kapfenberger SV Deplasman
M G M M M

Sturm Graz II - Kapfenberger SV maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.05
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.08
3. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.14

İddaa Oran ve Tahminleri

69 tahmin gösteriliyor · toplam 69 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.05%88
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.08%80
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.14%76
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.09%74
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.13%74
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.25%67
KG VARKarşılıklı Gol1.25%63
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.51%55
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.51%52
TEKToplam Gol Tek/Çift1.68%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.59%49
MS1Maç Sonucu1.67%49
ÇŞ X/2Çifte Şans1.56%46
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.79%46
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.79%44
İY1İlk Yarı Sonucu2.08%43
TG 23Toplam Gol Aralığı2.00%42
TG 4-5DEĞERToplam Gol Aralığı2.52%42
İYXİlk Yarı Sonucu2.26%36
KG YOKKarşılıklı Gol2.36%36
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.52%36
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.35%34
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.92%29
MS2Maç Sonucu2.99%27
İY2İlk Yarı Sonucu3.32%25
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.68%23
MSXMaç Sonucu3.45%22
1.5 AltDEĞERToplam Gol Alt/Üst4.82%22
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.40%21
Skor 1-1Maç Skoru6.19%15
Skor 2-0DEĞERMaç Skoru9.67%15
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.10%14
TG 01Toplam Gol Aralığı5.44%13
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu6.27%13
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu5.05%12
Skor 2-2Maç Skoru8.39%12
Skor 2-1Maç Skoru6.79%10
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu8.03%8
Skor 1-2Maç Skoru9.36%8
Skor 0-0DEĞERMaç Skoru16.10%8
Skor 4-1Maç Skoru19.50%6
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.55%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.25%5
Skor 1-0Maç Skoru9.76%4
Skor 3-1Maç Skoru9.98%4
Skor 3-2Maç Skoru13.70%4
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu19.95%4
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.00%3
Skor 2-3Maç Skoru18.95%3
Skor 1-3Maç Skoru19.10%3
Skor 4-2Maç Skoru26.50%3
Skor 3-0Maç Skoru14.25%2
Skor 4-0Maç Skoru28.00%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu29.50%2
Skor 5-1Maç Skoru48.00%2
Skor 0-1Maç Skoru13.50%1
Skor 0-2Maç Skoru18.55%1
Skor 0-3Maç Skoru38.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı5.70%0
Skor DiğerMaç Skoru9.84%0
Skor 3-3Maç Skoru25.50%0
Skor 2-4Maç Skoru52.00%0
Skor 1-4Maç Skoru53.00%0
Skor 5-0Maç Skoru69.00%0
Skor 0-4Maç Skoru105.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Sturm Graz II, kolonlar Kapfenberger SV golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %8%1%1%1%0%0%0
1 gol1 %4%15%8%3%0%0–
2 gol2 %15%10%12%3%0––
3 gol3 %2%4%4%0–––
4 gol4 %2%6%3––––
5 gol5 %0%2–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Sturm Graz II - Kapfenberger SV maç bilgileri

2. Liga (Avusturya) programındaki Sturm Graz II - Kapfenberger SV maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Sturm Graz II - Kapfenberger SV maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim İY Alt 2.5: %88 (oran 1.05). İkinci ve üçüncü sırada İY Üst 0.5 (%80) ile MS 4.5 ALT (%76) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Sturm Graz II %49, beraberlik %22, Kapfenberger SV %27. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %63. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %67. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-0 (%15) ve 1-1 (%15). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Sturm Graz II iç sahada oynadığı son 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı; 12 gol attı, 10 gol yedi.

Kapfenberger SV son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 9-14.

Sturm Graz II - Kapfenberger SV aralarındaki maçlar

İki takımın son 8 karşılaşmasının bilançosu: Sturm Graz II 0 galibiyet, 3 beraberlik, Kapfenberger SV 5 galibiyet. Maç başına 3.0 gol.

Son karşılaşma: Kapfenberger SV 2-1 Sturm Graz II (01/03/2026).