Voitsberg - Kapfenberger SV İddaa Oranları

2. Liga Başlamadı
Voitsberg Ev sahibi
B M M G M
—
Başlamasına kalan
12:30
08/11/2026
Kapfenberger SV Deplasman
M M M G B

Voitsberg - Kapfenberger SV maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.09
3. sırada 2.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.28

İddaa Oran ve Tahminleri

66 tahmin gösteriliyor · toplam 66 oran

Gerçekleşme
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.08%80
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.09%80
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.28%65
KG VARKarşılıklı Gol1.34%62
MS1Maç Sonucu1.41%60
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.42%60
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.46%55
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.60%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.65%50
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.83%46
İY1İlk Yarı Sonucu1.82%45
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.87%42
TG 23Toplam Gol Aralığı1.93%42
TG 4-5DEĞERToplam Gol Aralığı2.59%40
ÇŞ X/2Çifte Şans1.81%39
KG YOKKarşılıklı Gol2.06%39
İYXİlk Yarı Sonucu2.26%36
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.21%35
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.06%34
Skor 2-1DEĞERMaç Skoru6.30%25
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.11%23
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.27%23
MSXMaç Sonucu3.71%20
MS2Maç Sonucu3.92%19
İY2İlk Yarı Sonucu4.12%19
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.45%19
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.83%14
TG 01Toplam Gol Aralığı4.94%14
Skor 1-0DEĞERMaç Skoru7.97%14
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.44%11
Skor 1-1Maç Skoru6.40%10
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu6.50%9
Skor 3-2DEĞERMaç Skoru14.40%9
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu6.92%7
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.40%6
Skor 1-2Maç Skoru11.15%6
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu19.20%6
Skor 3-1Maç Skoru8.68%5
Skor 3-0Maç Skoru10.25%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.90%5
Skor 0-1Maç Skoru14.20%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu15.20%4
Skor 4-1Maç Skoru15.90%3
Skor 4-2Maç Skoru26.50%3
Skor 2-2Maç Skoru9.85%2
Skor 0-0Maç Skoru14.80%2
Skor 2-3Maç Skoru25.50%2
Skor 1-3Maç Skoru28.00%2
Skor 2-0Maç Skoru7.43%1
Skor DiğerMaç Skoru11.20%1
Skor 0-2Maç Skoru23.85%1
Skor 3-3Maç Skoru34.00%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 5-1Maç Skoru36.50%1
Skor 5-0Maç Skoru43.50%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı6.33%0
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu9.89%0
Skor 4-0Maç Skoru18.80%0
Skor 0-3Maç Skoru59.00%0
Skor 2-4Maç Skoru86.00%0
Skor 1-4Maç Skoru91.00%0
Skor 6-0Maç Skoru120.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Voitsberg, kolonlar Kapfenberger SV golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %2%5%1%0%0%0%0
1 gol1 %14%10%6%2%0%0–
2 gol2 %1%25%2%2%0––
3 gol3 %5%5%9%1–––
4 gol4 %0%3%3––––
5 gol5 %1%1–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Voitsberg - Kapfenberger SV maç bilgileri

2. Liga (Avusturya) programındaki Voitsberg - Kapfenberger SV maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Voitsberg - Kapfenberger SV maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim İY Üst 0.5: %80 (oran 1.08). İkinci ve üçüncü sırada MS 4.5 ALT (%80) ile Toplam Gol Alt/Üst 2.5 Üst (%65) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Voitsberg %60, beraberlik %20, Kapfenberger SV %19. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %62. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %65. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-1 (%25) ve 1-0 (%14). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Voitsberg iç sahada oynadığı son 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı; 6 gol attı, 10 gol yedi.

Kapfenberger SV son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 8-9.

Voitsberg - Kapfenberger SV aralarındaki maçlar

İki takımın son 3 karşılaşmasının bilançosu: Voitsberg 1 galibiyet, 0 beraberlik, Kapfenberger SV 2 galibiyet. Maç başına 2.7 gol.

Son karşılaşma: Kapfenberger SV 3-0 Voitsberg (16/03/2025).