Kashima Antlers - V-Varen Nagasaki İddaa Oranları

Japon 1. Ligi Başlamadı
Kashima Antlers Ev sahibi
G M G G G
—
Başlamasına kalan
09:00
17/10/2026
V-Varen Nagasaki Deplasman
M G M B B

Kashima Antlers - V-Varen Nagasaki maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.09
2. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.09
3. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.17

İddaa Oran ve Tahminleri

67 tahmin gösteriliyor · toplam 67 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.09%77
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.09%74
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.17%73
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.30%69
MS1Maç Sonucu1.36%63
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.38%59
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.51%53
KG VARKarşılıklı Gol1.64%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.72%48
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.68%47
İY1İlk Yarı Sonucu1.81%47
KG YOKKarşılıklı Gol1.76%45
TG 23Toplam Gol Aralığı1.84%44
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.93%41
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.21%37
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu1.93%35
İYXİlk Yarı Sonucu2.27%35
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.47%31
ÇŞ X/2Çifte Şans2.21%30
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.12%25
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.10%22
TG 01Toplam Gol Aralığı3.85%19
MSXMaç Sonucu4.00%18
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.09%18
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.89%16
MS2Maç Sonucu5.27%16
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst5.36%13
Skor 2-1Maç Skoru7.02%10
Skor 2-0Maç Skoru6.40%9
Skor 1-0Maç Skoru6.51%9
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu9.32%9
Skor 1-1Maç Skoru6.98%8
İY/MS 2/XDEĞERİlk Yarı / Maç Sonucu18.05%8
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst4.60%7
İY2İlk Yarı Sonucu5.42%7
TG 6+Toplam Gol Aralığı10.20%7
Skor 1-2Maç Skoru15.50%7
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst11.90%6
Skor 2-2Maç Skoru14.85%6
Skor 3-1Maç Skoru10.25%5
Skor 0-0Maç Skoru12.10%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu16.00%4
Skor 3-2Maç Skoru22.30%4
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu6.07%3
Skor 0-1Maç Skoru14.35%3
Skor 4-0Maç Skoru18.05%3
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu21.85%3
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu11.55%2
Skor 5-1Maç Skoru48.00%2
Skor 3-0Maç Skoru9.32%1
Skor 4-1Maç Skoru19.90%1
Skor 0-2Maç Skoru31.50%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu35.00%1
Skor 4-2Maç Skoru43.50%1
Skor 5-0Maç Skoru43.50%1
Skor 2-3Maç Skoru50.00%1
Skor 1-3Maç Skoru51.00%1
Skor 3-3Maç Skoru72.00%1
Skor DiğerMaç Skoru21.90%0
Skor 0-3Maç Skoru105.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 1-4Maç Skoru130.00%0
Skor 2-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Kashima Antlers, kolonlar V-Varen Nagasaki golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %5%3%1%0%0%0%0
1 gol1 %9%8%7%1%0%0–
2 gol2 %9%10%6%1%0––
3 gol3 %1%5%4%1–––
4 gol4 %3%1%1––––
5 gol5 %1%2–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Kashima Antlers - V-Varen Nagasaki maç bilgileri

Japon 1. Ligi (Japonya) programındaki Kashima Antlers - V-Varen Nagasaki maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Kashima Antlers - V-Varen Nagasaki maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst: %77 (oran 1.09). İkinci ve üçüncü sırada Çifte Şans 1/2 (%74) ile İY Üst 0.5 (%73) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Kashima Antlers %63, beraberlik %18, V-Varen Nagasaki %16. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %49. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %53. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-1 (%10) ve 1-0 (%9). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Kashima Antlers iç sahada oynadığı son 5 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; 15 gol attı, 3 gol yedi.

V-Varen Nagasaki son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 4-7.

Kashima Antlers - V-Varen Nagasaki aralarındaki maçlar

İki takımın son 5 karşılaşmasının bilançosu: Kashima Antlers 5 galibiyet, 0 beraberlik, V-Varen Nagasaki 0 galibiyet. Maç başına 3.6 gol.

Son karşılaşma: Kashima Antlers 2-1 V-Varen Nagasaki (16/07/2025).