Celtic FC - Kilmarnock İddaa Oranları

Premiership Başlamadı
Celtic FC Ev sahibi
M M G M B
—
Başlamasına kalan
19:00
08/11/2026
Kilmarnock Deplasman
B G M M M

Celtic FC - Kilmarnock maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 5.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada 2.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.12
3. sırada İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.16

İddaa Oran ve Tahminleri

66 tahmin gösteriliyor · toplam 66 oran

Gerçekleşme
5.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.08%86
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.12%74
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.16%71
İY1İlk Yarı Sonucu1.32%62
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.34%57
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.56%56
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.50%54
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu1.31%52
KG VARKarşılıklı Gol1.55%52
TEKToplam Gol Tek/Çift1.67%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.69%50
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.83%47
KG YOKKarşılıklı Gol1.84%44
TG 23Toplam Gol Aralığı2.39%41
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.93%38
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.26%34
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.32%34
İYXİlk Yarı Sonucu3.19%28
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.03%22
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.09%19
Skor 3-1DEĞERMaç Skoru8.36%19
ÇŞ X/2Çifte Şans4.17%15
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.41%14
Skor 2-1Maç Skoru8.76%8
İY2İlk Yarı Sonucu8.64%7
Skor 2-0Maç Skoru7.46%5
Skor 3-2Maç Skoru19.40%4
Skor 2-2Maç Skoru21.65%4
Skor 1-0Maç Skoru11.60%3
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu18.70%3
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu25.00%3
MS2Maç Sonucu11.60%2
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu26.00%2
Skor 6-0Maç Skoru27.00%2
Skor 1-2Maç Skoru31.50%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı3.76%0
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.79%0
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.95%0
Skor DiğerMaç Skoru6.24%0
Skor 3-0Maç Skoru7.13%0
MSXMaç Sonucu7.49%0
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst7.85%0
TG 01Toplam Gol Aralığı8.42%0
Skor 4-0Maç Skoru9.02%0
Skor 4-1Maç Skoru10.60%0
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.25%0
Skor 5-0Maç Skoru14.25%0
Skor 1-1Maç Skoru14.50%0
Skor 5-1Maç Skoru16.75%0
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu20.45%0
Skor 4-2Maç Skoru24.70%0
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu29.50%0
Skor 0-0Maç Skoru33.00%0
Skor 0-1Maç Skoru42.50%0
Skor 2-3Maç Skoru71.00%0
Skor 3-3Maç Skoru73.00%0
Skor 0-2Maç Skoru100.00%0
Skor 1-3Maç Skoru115.00%0
Skor 0-3Maç Skoru130.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 1-4Maç Skoru130.00%0
Skor 2-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Celtic FC, kolonlar Kilmarnock golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %0%0%0%0%0%0%0
1 gol1 %3%0%1%0%0%0–
2 gol2 %5%8%4%0%0––
3 gol3 %0%19%4%0–––
4 gol4 %0%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %2––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Celtic FC - Kilmarnock maç bilgileri

Premiership (İskoçya) programındaki Celtic FC - Kilmarnock maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Celtic FC - Kilmarnock maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim MS 5.5 ALT: %86 (oran 1.08). İkinci ve üçüncü sırada Toplam Gol Alt/Üst 2.5 Üst (%74) ile İY Alt 2.5 (%71) var.

Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %52. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %74. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 3-1 (%19) ve 2-1 (%8). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Celtic FC iç sahada oynadığı son 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı; 11 gol attı, 9 gol yedi.

Kilmarnock son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 3-9.

Celtic FC - Kilmarnock aralarındaki maçlar

İki takımın son 10 karşılaşmasının bilançosu: Celtic FC 9 galibiyet, 1 beraberlik, Kilmarnock 0 galibiyet. Maç başına 4.0 gol.

Son karşılaşma: Kilmarnock 1-5 Celtic FC (09/08/2026).