Dundee United - Motherwell İddaa Oranları

Premiership Başlamadı
Dundee United Ev sahibi
M M B G G
—
Başlamasına kalan
18:00
07/11/2026
Motherwell Deplasman
B M M M B

Dundee United - Motherwell maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.15
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.14

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.08%84
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.15%75
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.14%71
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.18%71
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.38%62
KG VARKarşılıklı Gol1.36%60
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.41%60
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.42%60
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.64%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.74%49
ÇŞ X/2Çifte Şans1.54%47
MS1Maç Sonucu1.82%43
TG 23Toplam Gol Aralığı1.89%42
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.10%39
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.06%38
KG YOKKarşılıklı Gol2.21%37
İYXİlk Yarı Sonucu2.19%36
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.17%35
İY1İlk Yarı Sonucu2.31%35
MS2Maç Sonucu2.95%26
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.76%25
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.83%25
MSXMaç Sonucu3.34%23
İY2İlk Yarı Sonucu3.38%22
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.22%20
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.84%20
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.44%16
TG 01Toplam Gol Aralığı4.44%15
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.90%12
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.13%12
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.78%11
Skor 1-1Maç Skoru6.09%9
Skor 2-1Maç Skoru7.55%9
Skor 2-0Maç Skoru10.20%9
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu7.37%7
Skor 2-2Maç Skoru9.89%7
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.55%6
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.15%6
Skor 3-1Maç Skoru12.50%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.55%5
Skor 0-0Maç Skoru13.70%5
Skor DiğerMaç Skoru16.50%5
Skor 1-0Maç Skoru9.15%4
Skor 0-1Maç Skoru12.00%4
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst13.05%4
Skor 3-2Maç Skoru18.25%4
Skor 1-2Maç Skoru9.89%3
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu22.10%3
Skor 3-0Maç Skoru16.90%2
Skor 1-3Maç Skoru21.50%2
Skor 2-3Maç Skoru23.85%2
Skor 3-3Maç Skoru36.00%2
Skor 0-2Maç Skoru17.50%1
Skor 4-1Maç Skoru28.00%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu30.00%1
Skor 4-0Maç Skoru37.50%1
Skor 0-3Maç Skoru38.50%1
Skor 4-2Maç Skoru41.00%1
Skor 5-1Maç Skoru77.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı7.98%0
Skor 1-4Maç Skoru63.00%0
Skor 2-4Maç Skoru70.00%0
Skor 5-0Maç Skoru105.00%0
Skor 0-4Maç Skoru115.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Dundee United, kolonlar Motherwell golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %5%4%1%1%0%0%0
1 gol1 %4%9%3%2%0%0–
2 gol2 %9%9%7%2%0––
3 gol3 %2%5%4%2–––
4 gol4 %1%1%1––––
5 gol5 %0%1–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Dundee United - Motherwell maç bilgileri

Dundee United ile Motherwell, Premiership (İskoçya) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Dundee United - Motherwell maçı için iddaa tahmini nedir?

Dundee United - Motherwell maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %84 ile MS 4.5 ALT seçiminde (oran 1.08). Listede onu İY Üst 0.5 (%75) ve Çifte Şans 1/2 (%71) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Dundee United %43, beraberlik %23, Motherwell %26. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %60. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %60. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-0 (%9) ve 2-1 (%9). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Dundee United son 5 iç saha maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 5-9.

Deplasman formu – Motherwell: son 5 deplasman maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet; atılan gol 8, yenilen gol 11.

Dundee United - Motherwell aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 10 maçta Dundee United 2, Motherwell 7 galibiyet aldı; 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.9 gol atıldı.

Son karşılaşma: Motherwell 3-0 Dundee United (02/09/2026).