Kilmarnock - Motherwell İddaa Oranları

Premiership Başlamadı
Kilmarnock Ev sahibi
G M M B B
—
Başlamasına kalan
17:00
17/10/2026
Motherwell Deplasman
B M B M M

Kilmarnock - Motherwell maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.05
2. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.09
3. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.16

İddaa Oran ve Tahminleri

69 tahmin gösteriliyor · toplam 69 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.05%82
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.09%80
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.16%74
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.15%72
ÇŞ X/2Çifte Şans1.19%66
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.38%62
KG VARKarşılıklı Gol1.37%61
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.43%58
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.44%56
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.65%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.76%47
MS2Maç Sonucu1.84%45
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.57%44
TG 23Toplam Gol Aralığı1.90%42
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.08%40
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.11%37
KG YOKKarşılıklı Gol2.22%35
İYXİlk Yarı Sonucu2.20%34
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.20%33
İY2İlk Yarı Sonucu2.32%32
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.86%27
MS1Maç Sonucu2.99%25
MSXMaç Sonucu3.35%23
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu2.77%22
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.24%22
İY1İlk Yarı Sonucu3.43%22
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.93%20
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.45%19
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.96%18
TG 6+DEĞERToplam Gol Aralığı8.09%18
TG 01Toplam Gol Aralığı4.46%15
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.83%15
Skor 1-1Maç Skoru6.10%13
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu7.49%13
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.57%12
Skor 3-1DEĞERMaç Skoru21.90%11
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu5.17%10
Skor 0-2Maç Skoru10.25%10
Skor 2-2Maç Skoru9.93%8
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.60%7
Skor 1-3Maç Skoru12.60%7
Skor 1-2Maç Skoru7.61%6
Skor 0-1Maç Skoru9.19%6
Skor 1-0Maç Skoru12.10%6
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.20%6
Skor 2-1Maç Skoru10.00%5
Skor 0-0Maç Skoru13.70%5
Skor DiğerMaç Skoru16.75%4
Skor 2-3Maç Skoru18.50%4
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu22.30%4
Skor 0-3Maç Skoru17.00%3
Skor 2-0Maç Skoru17.80%3
Skor 3-2Maç Skoru24.50%3
Skor 3-3Maç Skoru36.50%3
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst13.15%2
Skor 1-4Maç Skoru28.00%2
Skor 3-0Maç Skoru39.50%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu30.00%1
Skor 0-4Maç Skoru37.50%1
Skor 2-4Maç Skoru41.00%1
Skor 4-1Maç Skoru65.00%0
Skor 4-2Maç Skoru72.00%0
Skor 1-5Maç Skoru77.00%0
Skor 0-5Maç Skoru105.00%0
Skor 4-0Maç Skoru115.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Kilmarnock, kolonlar Motherwell golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %5%6%10%3%1%0%0
1 gol1 %6%13%6%7%2%0–
2 gol2 %3%5%8%4%1––
3 gol3 %2%11%3%3–––
4 gol4 %0%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Kilmarnock - Motherwell maç bilgileri

Premiership (İskoçya) programındaki Kilmarnock - Motherwell maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Kilmarnock - Motherwell maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst: %82 (oran 1.05). İkinci ve üçüncü sırada MS 4.5 ALT (%80) ile İY Üst 0.5 (%74) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Kilmarnock %25, beraberlik %23, Motherwell %45. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %61. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %58. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%13) ve 3-1 (%11). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Kilmarnock iç sahada oynadığı son 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı; 5 gol attı, 9 gol yedi.

Motherwell son 5 deplasman maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 5-10.

Kilmarnock - Motherwell aralarındaki maçlar

İki takımın son 10 karşılaşmasının bilançosu: Kilmarnock 2 galibiyet, 4 beraberlik, Motherwell 4 galibiyet. Maç başına 2.5 gol.

Son karşılaşma: Motherwell 4-0 Kilmarnock (24/01/2026).