MVV Maastricht - Heracles İddaa Oranları

Eerste Divisie Başlamadı
MVV Maastricht Ev sahibi
G G B M G
—
Başlamasına kalan
17:45
18/10/2026
Heracles Deplasman
G G G M B

MVV Maastricht ile Heracles karşılaşması için tüm iddaa oranları, gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçimler ve iki takımın son maçları.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.06
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.06
3. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.15

İddaa Oran ve Tahminleri

67 tahmin gösteriliyor · toplam 67 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.06%83
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.06%81
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.15%79
MS2Maç Sonucu1.26%70
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.23%68
KG VARKarşılıklı Gol1.37%61
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.52%55
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.54%52
İY2İlk Yarı Sonucu1.63%52
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.62%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.65%50
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.75%48
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.76%44
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu1.77%40
KG YOKKarşılıklı Gol2.01%40
TG 23Toplam Gol Aralığı2.02%38
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.49%34
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.42%33
İYXİlk Yarı Sonucu2.46%32
ÇŞ 1/XÇifte Şans2.17%28
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.84%28
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.56%25
İY1DEĞERİlk Yarı Sonucu4.98%23
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.58%22
TG 01Toplam Gol Aralığı5.60%18
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.26%17
MSXMaç Sonucu4.28%16
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst4.86%15
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.94%12
Skor 0-2Maç Skoru6.93%11
MS1Maç Sonucu5.15%9
Skor 1-1Maç Skoru7.50%7
Skor 2-1Maç Skoru14.10%7
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu7.54%6
Skor 0-1Maç Skoru8.32%5
Skor 2-2Maç Skoru11.35%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu15.80%4
Skor 0-0Maç Skoru17.50%4
Skor 1-5Maç Skoru26.00%4
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu12.80%3
Skor 3-2Maç Skoru32.00%2
Skor 3-3Maç Skoru38.50%2
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu17.60%1
Skor 2-0Maç Skoru33.50%1
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu35.00%1
Skor 3-1Maç Skoru38.50%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı5.50%0
Skor 1-2Maç Skoru6.44%0
Skor 1-3Maç Skoru7.92%0
Skor 0-3Maç Skoru8.51%0
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu9.28%0
Skor DiğerMaç Skoru9.28%0
Skor 1-4Maç Skoru12.90%0
Skor 0-4Maç Skoru13.85%0
Skor 2-3Maç Skoru14.45%0
Skor 1-0Maç Skoru18.30%0
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu18.70%0
Skor 2-4Maç Skoru23.65%0
Skor 0-5Maç Skoru28.50%0
Skor 0-6Maç Skoru70.00%0
Skor 3-0Maç Skoru92.00%0
Skor 4-2Maç Skoru120.00%0
Skor 4-0Maç Skoru130.00%0
Skor 4-1Maç Skoru130.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar MVV Maastricht, kolonlar Heracles golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %4%5%11%0%0%0%0
1 gol1 %0%7%0%0%0%4–
2 gol2 %1%7%5%0%0––
3 gol3 %0%1%2%2–––
4 gol4 %0%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

MVV Maastricht - Heracles maç bilgileri

MVV Maastricht - Heracles karşılaşması günü saat (TSİ) olarak planlandı. Maç Eerste Divisie (Hollanda) kapsamında oynanacak.

MVV Maastricht - Heracles maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre İY Alt 2.5 seçimi %83 ile ilk sırada; güncel oranı 1.06. Diğer öne çıkan seçimler: İY Üst 0.5 (%81) ve MS 4.5 ALT (%79).

Maç sonucu yüzdeleri: MVV Maastricht %9, beraberlik %16, Heracles %70. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %61. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %68. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 0-2 (%11) ve 2-1 (%7). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – MVV Maastricht: son 5 iç saha maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 6, yenilen gol 6.

Heracles deplasmanda oynadığı son 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; 15 gol attı, 8 gol yedi.

MVV Maastricht - Heracles aralarındaki maçlar

Son 2 eşleşmede galibiyetler MVV Maastricht 0 - Heracles 1, beraberlik 1. Bu maçlarda ortalama 3.0 gol görüldü.

Son karşılaşma: MVV Maastricht 0-2 Heracles (13/02/2023).