Annecy - Nancy İddaa Oranları

Ligue 2 Başlamadı
Annecy Ev sahibi
M M G B M
—
Başlamasına kalan
21:00
16/10/2026
Nancy Deplasman
G B G M G

Annecy - Nancy maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.18
2. sırada 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.16
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.20

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.18%74
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.16%73
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.20%69
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.26%67
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.27%65
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.31%61
ÇŞ X/2Çifte Şans1.31%58
KG VARKarşılıklı Gol1.57%52
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.65%51
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.63%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.78%49
TG 23Toplam Gol Aralığı1.78%46
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.76%45
KG YOKKarşılıklı Gol1.86%44
İYXİlk Yarı Sonucu1.96%42
MS2Maç Sonucu2.38%35
MS1Maç Sonucu2.40%33
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.57%27
MSXMaç Sonucu2.93%27
İY2İlk Yarı Sonucu2.98%27
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst3.04%26
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.17%26
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.61%25
İY1İlk Yarı Sonucu3.00%25
TG 01Toplam Gol Aralığı3.12%25
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.66%23
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu3.88%20
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu3.91%17
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu4.45%14
Skor 1-1Maç Skoru5.09%13
0.5 ALTDEĞERToplam Gol Alt/Üst9.01%13
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu5.85%11
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst6.72%11
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.87%9
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst6.17%9
Skor 1-0Maç Skoru7.67%8
Skor 0-0Maç Skoru8.49%7
Skor 1-2Maç Skoru8.68%7
Skor 0-1Maç Skoru7.63%6
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.85%6
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.85%6
Skor 1-3Maç Skoru19.35%6
Skor 2-2Maç Skoru11.35%5
Skor 0-2Maç Skoru11.40%4
Skor 2-0Maç Skoru11.50%4
Skor 0-3Maç Skoru25.50%3
Skor 2-3Maç Skoru29.50%3
TG 6+Toplam Gol Aralığı15.20%2
Skor 3-0Maç Skoru26.00%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu29.50%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu29.50%2
Skor 3-1Maç Skoru19.50%1
Skor 3-2Maç Skoru29.50%1
Skor DiğerMaç Skoru37.00%1
Skor 1-4Maç Skoru58.00%1
Skor 0-4Maç Skoru76.00%1
Skor 2-1Maç Skoru8.71%0
Skor 3-3Maç Skoru58.00%0
Skor 4-1Maç Skoru59.00%0
Skor 4-0Maç Skoru78.00%0
Skor 4-2Maç Skoru88.00%0
Skor 2-4Maç Skoru88.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Annecy, kolonlar Nancy golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %7%6%4%3%1%0%0
1 gol1 %8%13%7%6%1%0–
2 gol2 %4%0%5%3%0––
3 gol3 %2%1%1%0–––
4 gol4 %0%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Takım Sayfaları

İki takımın tüm maçları, oranları ve form grafikleri.

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Annecy - Nancy maç bilgileri

Annecy ile Nancy, Ligue 2 (Fransa) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Annecy - Nancy maçı için iddaa tahmini nedir?

Annecy - Nancy maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %74 ile Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt seçiminde (oran 1.18). Listede onu Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst (%73) ve Çifte Şans 1/2 (%69) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Annecy %33, beraberlik %27, Nancy %35. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %52. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %45. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%13) ve 1-0 (%8). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Annecy son 5 iç saha maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 5-9.

Deplasman formu – Nancy: son 5 deplasman maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 8, yenilen gol 5.

Annecy - Nancy aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 3 maçta Annecy 1, Nancy 2 galibiyet aldı; 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.3 gol atıldı.

Son karşılaşma: Nancy 1-5 Annecy (17/04/2026).