Randers FC - Nordsjaelland İddaa Oranları

Süper Lig Başlamadı
Randers FC Ev sahibi
G M G M M
—
Başlamasına kalan
18:00
08/11/2026
Nordsjaelland Deplasman
M B B B G

Randers FC - Nordsjaelland maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.06
2. sırada ÇŞ X/2 Çifte Şans · oran 1.08
3. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.09

İddaa Oran ve Tahminleri

69 tahmin gösteriliyor · toplam 69 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.06%83
ÇŞ X/2Çifte Şans1.08%78
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.09%78
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.14%76
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.09%74
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.29%66
KG VARKarşılıklı Gol1.34%62
MS2Maç Sonucu1.50%57
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.51%55
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.53%53
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.65%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.72%48
İY2İlk Yarı Sonucu1.93%45
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.88%44
TG 23Toplam Gol Aralığı2.00%42
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.91%41
KG YOKKarşılıklı Gol2.27%38
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu2.15%36
İYXİlk Yarı Sonucu2.36%34
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.88%33
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.40%31
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.61%31
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.11%23
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.24%22
MSXMaç Sonucu3.79%22
İY1İlk Yarı Sonucu4.09%20
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.63%19
MS1Maç Sonucu3.90%19
5.5 ÜSTDEĞERToplam Gol Alt/Üst5.99%19
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.65%18
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst5.27%16
TG 01Toplam Gol Aralığı5.35%15
Skor 1-1Maç Skoru7.15%14
Skor 1-2Maç Skoru7.27%13
Skor 0-2Maç Skoru9.11%8
Skor DiğerMaç Skoru11.85%7
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu6.51%6
Skor 2-2Maç Skoru10.50%6
Skor 0-3Maç Skoru12.60%6
Skor 1-3Maç Skoru10.10%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.45%5
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu6.47%4
Skor 0-1Maç Skoru9.76%4
Skor 2-1Maç Skoru12.30%4
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu14.55%4
Skor 0-0Maç Skoru17.50%3
Skor 0-5DEĞERMaç Skoru54.00%3
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu19.45%2
Skor 2-0Maç Skoru26.00%2
Skor 3-2Maç Skoru27.00%2
Skor 3-1Maç Skoru29.00%1
Skor 2-4Maç Skoru29.50%1
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 3-3Maç Skoru34.50%1
Skor 3-0Maç Skoru62.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı6.18%0
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu9.59%0
Skor 2-3Maç Skoru15.90%0
Skor 1-0Maç Skoru16.50%0
Skor 1-4Maç Skoru18.60%0
Skor 0-4Maç Skoru23.40%0
Skor 1-5Maç Skoru43.00%0
Skor 4-2Maç Skoru86.00%0
Skor 4-1Maç Skoru91.00%0
Skor 4-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Randers FC, kolonlar Nordsjaelland golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %3%4%8%6%0%3%0
1 gol1 %0%14%13%5%0%0–
2 gol2 %2%4%6%0%1––
3 gol3 %1%1%2%1–––
4 gol4 %0%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Randers FC - Nordsjaelland maç bilgileri

Randers FC ile Nordsjaelland, Süper Lig (Danimarka) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Randers FC - Nordsjaelland maçı için iddaa tahmini nedir?

Randers FC - Nordsjaelland maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %83 ile İY Alt 2.5 seçiminde (oran 1.06). Listede onu Çifte Şans X/2 (%78) ve İY Üst 0.5 (%78) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Randers FC %19, beraberlik %22, Nordsjaelland %57. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %62. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %66. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%14) ve 1-2 (%13). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Randers FC son 5 iç saha maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 5-9.

Deplasman formu – Nordsjaelland: son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 7, yenilen gol 9.

Randers FC - Nordsjaelland aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 10 maçta Randers FC 3, Nordsjaelland 5 galibiyet aldı; 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.5 gol atıldı.

Son karşılaşma: Nordsjaelland 1-0 Randers FC (02/08/2026).