Partick Thistle - Stenhousemuir İddaa Oranları

Championship Tamamlandı
Partick Thistle Ev sahibi
G B G B G
—
Başlamasına kalan
MS
4 - 0
IY 2-0
24/10/2026
Stenhousemuir Deplasman
B G G G M

Partick Thistle - Stenhousemuir maçı 4-0 tamamlandı. Maç öncesi oranları ve hangi seçimlerin tuttuğunu aşağıda inceleyebilirsiniz.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.09
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.16
3. sırada 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.17

İddaa Oran ve Tahminleri

66 tahmin gösteriliyor · toplam 66 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.09%77
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.16%74
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.17%74
MS1Maç Sonucu1.21%71
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.28%65
KG YOKKarşılıklı Gol1.47%54
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.57%52
TEKToplam Gol Tek/Çift1.63%51
İY1İlk Yarı Sonucu1.65%51
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.61%50
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.67%49
TG 23Toplam Gol Aralığı1.74%48
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu1.74%47
KG VARKarşılıklı Gol1.81%46
İYXİlk Yarı Sonucu2.14%37
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.24%34
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.69%29
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.61%27
ÇŞ X/2Çifte Şans2.24%26
TG 01Toplam Gol Aralığı3.21%26
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.31%24
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu3.71%24
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.11%22
MSXMaç Sonucu3.96%20
Skor 2-1DEĞERMaç Skoru6.33%20
Skor 2-0Maç Skoru4.62%17
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst5.17%17
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst4.76%14
Skor 1-1Maç Skoru6.49%13
Skor 1-0Maç Skoru4.68%11
MS2Maç Sonucu6.29%10
İY2İlk Yarı Sonucu6.34%9
Skor 3-0Maç Skoru6.69%9
Skor 3-1Maç Skoru9.24%8
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.89%7
Skor 0-0Maç Skoru8.94%7
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst7.92%6
Skor 2-2Maç Skoru17.35%4
TG 6+Toplam Gol Aralığı12.55%3
Skor 4-1Maç Skoru17.85%3
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu21.10%3
Skor 5-0Maç Skoru31.00%3
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu12.25%2
Skor 0-1Maç Skoru12.70%2
Skor 4-0Maç Skoru12.90%2
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu18.30%2
Skor 3-2Maç Skoru25.00%2
Skor DiğerMaç Skoru26.00%2
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu13.70%1
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu23.40%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 0-2Maç Skoru35.00%1
Skor 5-1Maç Skoru43.50%1
Skor 4-2Maç Skoru49.50%1
Skor 1-3Maç Skoru72.00%1
Skor 1-2Maç Skoru17.40%0
Skor 2-3Maç Skoru71.00%0
Skor 6-0Maç Skoru91.00%0
Skor 3-3Maç Skoru105.00%0
Skor 0-3Maç Skoru130.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 1-4Maç Skoru130.00%0
Skor 2-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Partick Thistle, kolonlar Stenhousemuir golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %7%2%1%0%0%0%0
1 gol1 %11%13%0%1%0%0–
2 gol2 %17%20%4%0%0––
3 gol3 %9%8%2%0–––
4 gol4 %2%3%1––––
5 gol5 %3%1–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Partick Thistle - Stenhousemuir maç bilgileri

Partick Thistle ile Stenhousemuir, günü Championship (İskoçya) kapsamında karşılaştı.

Partick Thistle - Stenhousemuir maç sonucu

Partick Thistle, sahasında Stenhousemuir karşısında 4-0 galip geldi. İlk yarı 2-0 tamamlanmıştı.

Partick Thistle - Stenhousemuir maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç başlamadan önce gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst idi: %77 (oran 1.09). Listede onu İY Üst 0.5 (%74) ve Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt (%74) izliyor. Öne çıkan 3 seçimden 2 tanesi tuttu.

Maç sonucu yüzdeleri: Partick Thistle %71, beraberlik %20, Stenhousemuir %10. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %46. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %52. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-1 (%20) ve 2-0 (%17). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Partick Thistle son 5 iç saha maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 6-0.

Deplasman formu – Stenhousemuir: son 5 deplasman maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 5, yenilen gol 3.

Partick Thistle - Stenhousemuir aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 7 maçta Partick Thistle 5, Stenhousemuir 1 galibiyet aldı; 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.3 gol atıldı.

Son karşılaşma: Stenhousemuir 1-0 Partick Thistle (15/09/2026).