Perth Glory FC - Newcastle Jets FC İddaa Oranları

A Lig Başlamadı
Perth Glory FC Ev sahibi
M B G G G
—
Başlamasına kalan
13:45
07/11/2026
Newcastle Jets FC Deplasman
B M M B M

Perth Glory FC - Newcastle Jets FC maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.13
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.11
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.13

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.13%78
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.11%77
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.13%72
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.31%64
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.30%62
KG VARKarşılıklı Gol1.28%61
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.48%57
ÇŞ X/2Çifte Şans1.40%56
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.50%56
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.65%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.73%49
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.92%42
TG 23Toplam Gol Aralığı1.98%41
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.94%39
MS1Maç Sonucu2.09%39
İYXİlk Yarı Sonucu2.25%35
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.35%34
İY1İlk Yarı Sonucu2.56%32
MS2Maç Sonucu2.39%30
KG YOKKarşılıklı Gol2.46%30
İY2İlk Yarı Sonucu2.84%30
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.64%29
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu3.24%24
MSXMaç Sonucu3.46%22
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.50%20
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.33%18
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu3.76%18
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst5.12%17
TG 01Toplam Gol Aralığı5.20%16
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu6.00%11
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst6.19%11
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.25%10
Skor 2-2Maç Skoru9.28%10
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu6.40%9
Skor 2-1Maç Skoru8.20%9
Skor 1-2Maç Skoru8.81%8
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.79%7
Skor 1-0Maç Skoru11.50%7
Skor 0-1Maç Skoru12.30%7
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.60%7
Skor 2-0Maç Skoru13.15%7
Skor 3-2DEĞERMaç Skoru17.20%7
Skor 1-1Maç Skoru6.61%5
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu24.30%5
Skor DiğerMaç Skoru12.50%4
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.75%4
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu22.55%4
Skor 3-1Maç Skoru13.95%3
Skor 0-2Maç Skoru15.20%3
Skor 1-3Maç Skoru16.15%3
Skor 0-0Maç Skoru16.95%3
Skor 2-3Maç Skoru18.50%3
Skor 0-3Maç Skoru28.00%2
Skor 3-3Maç Skoru29.00%2
Skor 2-4Maç Skoru45.00%2
Skor 3-0Maç Skoru22.55%1
Skor 4-1Maç Skoru31.50%1
Skor 4-2Maç Skoru39.50%1
Skor 1-4Maç Skoru39.50%1
Skor 4-0Maç Skoru51.00%1
Skor 0-4Maç Skoru69.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı6.42%0
Skor 5-1Maç Skoru91.00%0
Skor 1-5Maç Skoru120.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Perth Glory FC, kolonlar Newcastle Jets FC golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %3%7%3%2%1%0%0
1 gol1 %7%5%8%3%1%0–
2 gol2 %7%9%10%3%2––
3 gol3 %1%3%7%2–––
4 gol4 %1%1%1––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Perth Glory FC - Newcastle Jets FC maç bilgileri

Perth Glory FC ile Newcastle Jets FC, A Lig (Avustralya) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Perth Glory FC - Newcastle Jets FC maçı için iddaa tahmini nedir?

Perth Glory FC - Newcastle Jets FC maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %78 ile MS 4.5 ALT seçiminde (oran 1.13). Listede onu İY Üst 0.5 (%77) ve Çifte Şans 1/2 (%72) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Perth Glory FC %39, beraberlik %22, Newcastle Jets FC %30. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %61. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %64. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-2 (%10) ve 2-1 (%9). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Perth Glory FC son 5 iç saha maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 11-6.

Deplasman formu – Newcastle Jets FC: son 5 deplasman maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet; atılan gol 8, yenilen gol 18.

Perth Glory FC - Newcastle Jets FC aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 10 maçta Perth Glory FC 1, Newcastle Jets FC 3 galibiyet aldı; 6 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.8 gol atıldı.

Son karşılaşma: Perth Glory FC 1-3 Newcastle Jets FC (13/02/2026).