PSV - Club Brugge İddaa Oranları

Şampiyonlar Ligi Başlamadı
PSV Ev sahibi
B G G B G
—
Başlamasına kalan
23:00
04/11/2026
Club Brugge Deplasman
M G G G G

PSV - Club Brugge maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.10
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.06
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.10

İddaa Oran ve Tahminleri

69 tahmin gösteriliyor · toplam 69 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.10%82
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.06%81
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.10%74
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.23%74
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.20%70
KG VARKarşılıklı Gol1.20%69
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.22%68
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.65%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.65%49
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.72%49
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.66%48
TEKToplam Gol Tek/Çift1.72%48
ÇŞ X/2Çifte Şans1.54%47
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.71%47
MS1Maç Sonucu1.84%47
KG YOKDEĞERKarşılıklı Gol2.83%37
TG 23Toplam Gol Aralığı2.18%36
İY1İlk Yarı Sonucu2.26%36
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.42%32
İYXİlk Yarı Sonucu2.41%29
MS2Maç Sonucu2.68%28
İY2İlk Yarı Sonucu3.04%27
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.54%25
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.65%22
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.86%22
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.07%22
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.73%21
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.24%21
MSXMaç Sonucu3.70%20
TG 01DEĞERToplam Gol Aralığı6.81%19
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.54%17
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst6.53%15
Skor 2-1Maç Skoru8.22%12
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu7.38%9
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst4.63%8
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu6.80%8
Skor 2-2Maç Skoru9.02%8
Skor 1-1Maç Skoru7.75%6
Skor 1-2Maç Skoru10.00%6
Skor 0-1Maç Skoru17.05%6
Skor 3-1Maç Skoru11.90%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.90%5
Skor 2-0Maç Skoru13.60%5
Skor 0-2Maç Skoru20.35%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.50%4
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu24.70%4
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu19.40%3
Skor 3-2Maç Skoru14.25%2
Skor 4-2Maç Skoru28.00%2
Skor 1-4Maç Skoru42.50%2
Skor 2-3Maç Skoru17.45%1
Skor 1-3Maç Skoru17.85%1
Skor 3-0Maç Skoru19.80%1
Skor 4-1Maç Skoru23.00%1
Skor 0-3Maç Skoru36.50%1
Skor 4-0Maç Skoru38.50%1
Skor 2-4Maç Skoru41.50%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı4.65%0
Skor DiğerMaç Skoru8.29%0
Skor 1-0Maç Skoru13.90%0
Skor 0-0Maç Skoru23.40%0
Skor 3-3Maç Skoru23.40%0
Skor 5-1Maç Skoru56.00%0
Skor 0-4Maç Skoru87.00%0
Skor 5-0Maç Skoru95.00%0
Skor 1-5Maç Skoru125.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar PSV, kolonlar Club Brugge golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %0%6%5%1%0%0%0
1 gol1 %0%6%6%1%2%0–
2 gol2 %5%12%8%1%1––
3 gol3 %1%5%2%0–––
4 gol4 %1%1%2––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

PSV - Club Brugge maç bilgileri

Şampiyonlar Ligi (Avrupa) programındaki PSV - Club Brugge maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

PSV - Club Brugge maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim İY Alt 2.5: %82 (oran 1.10). İkinci ve üçüncü sırada İY Üst 0.5 (%81) ile Çifte Şans 1/2 (%74) var.

Maç sonucu yüzdeleri: PSV %47, beraberlik %20, Club Brugge %28. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %69. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %70. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-1 (%12) ve 2-2 (%8). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

PSV iç sahada oynadığı son 5 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet aldı; 15 gol attı, 3 gol yedi.

Club Brugge son 5 deplasman maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 14-8.

PSV - Club Brugge aralarındaki maçlar

İki takımın son 4 karşılaşmasının bilançosu: PSV 2 galibiyet, 1 beraberlik, Club Brugge 1 galibiyet. Maç başına 3.0 gol.

Son karşılaşma: PSV 1-1 Club Brugge (13/07/2024).