Shanghai Shenhua - Qingdao YI İddaa Oranları

Süper Lig Başlamadı
Shanghai Shenhua Ev sahibi
M M G G M
—
Başlamasına kalan
10:30
08/11/2026
Qingdao YI Deplasman
G B B B M

Shanghai Shenhua - Qingdao YI maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.09
2. sırada 2.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.15
3. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.21

İddaa Oran ve Tahminleri

66 tahmin gösteriliyor · toplam 66 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.09%81
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.15%75
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.21%74
MS1Maç Sonucu1.23%71
KG VARKarşılıklı Gol1.29%65
İY1İlk Yarı Sonucu1.58%56
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.62%54
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.59%53
TEKToplam Gol Tek/Çift1.63%51
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.61%50
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.62%49
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.66%49
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu1.72%45
KG YOKKarşılıklı Gol2.17%41
TG 23Toplam Gol Aralığı2.14%37
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.35%36
İY 2.5 ÜSTDEĞERİlk Yarı Gol Alt/Üst3.18%35
İYXİlk Yarı Sonucu2.54%30
ÇŞ X/2Çifte Şans2.19%29
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.72%27
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.45%26
TG 01DEĞERToplam Gol Aralığı6.66%24
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.31%19
MSXMaç Sonucu4.46%17
İY2İlk Yarı Sonucu4.81%16
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst5.60%12
Skor 4-0DEĞERMaç Skoru13.75%12
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.88%11
MS2Maç Sonucu5.05%11
Skor 1-1Maç Skoru8.27%11
Skor 2-0Maç Skoru7.69%10
Skor 2-1Maç Skoru6.63%8
Skor 4-1Maç Skoru11.80%7
Skor 1-0Maç Skoru9.80%6
Skor 3-0Maç Skoru8.94%5
Skor 2-2Maç Skoru10.95%5
Skor 1-2Maç Skoru14.25%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu15.75%5
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu17.30%5
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu13.00%4
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu17.50%2
Skor 2-3Maç Skoru28.00%2
Skor 0-2Maç Skoru36.00%2
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu8.98%1
Skor 5-0Maç Skoru26.50%1
Skor 3-3Maç Skoru32.00%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 1-3Maç Skoru36.00%1
Skor 6-0Maç Skoru62.00%1
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst4.08%0
TG 6+Toplam Gol Aralığı4.43%0
Skor DiğerMaç Skoru7.10%0
Skor 3-1Maç Skoru7.69%0
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu8.22%0
Skor 3-2Maç Skoru12.95%0
Skor 4-2Maç Skoru19.95%0
Skor 0-1Maç Skoru21.20%0
Skor 0-0Maç Skoru21.65%0
Skor 5-1Maç Skoru22.55%0
Skor 0-3Maç Skoru91.00%0
Skor 2-4Maç Skoru95.00%0
Skor 1-4Maç Skoru120.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Shanghai Shenhua, kolonlar Qingdao YI golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %0%0%2%0%0%0%0
1 gol1 %6%11%5%1%0%0–
2 gol2 %10%8%5%2%0––
3 gol3 %5%0%0%1–––
4 gol4 %12%7%0––––
5 gol5 %1%0–––––
6 gol6 %1––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Shanghai Shenhua - Qingdao YI maç bilgileri

Shanghai Shenhua ile Qingdao YI, Süper Lig (Çin) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Shanghai Shenhua - Qingdao YI maçı için iddaa tahmini nedir?

Shanghai Shenhua - Qingdao YI maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %81 ile İY Alt 2.5 seçiminde (oran 1.09). Listede onu Toplam Gol Alt/Üst 2.5 Üst (%75) ve MS 4.5 ALT (%74) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Shanghai Shenhua %71, beraberlik %17, Qingdao YI %11. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %65. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %75. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 4-0 (%12) ve 1-1 (%11). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Shanghai Shenhua son 5 iç saha maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 11-9.

Deplasman formu – Qingdao YI: son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 4, yenilen gol 4.

Shanghai Shenhua - Qingdao YI aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 5 maçta Shanghai Shenhua 4, Qingdao YI 0 galibiyet aldı; 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.8 gol atıldı.

Son karşılaşma: Qingdao YI 2-2 Shanghai Shenhua (30/05/2026).