Queen's Park - Dunfermline Athletic İddaa Oranları

Championship Tamamlandı
Queen's Park Ev sahibi
M M G M G
—
Başlamasına kalan
MS
0 - 1
IY 0-1
24/10/2026
Dunfermline Athletic Deplasman
B M B G B

Queen's Park - Dunfermline Athletic maçı 0-1 tamamlandı. Maç öncesi oranları ve hangi seçimlerin tuttuğunu aşağıda inceleyebilirsiniz.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.09
2. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.06
3. sırada 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.18

İddaa Oran ve Tahminleri

67 tahmin gösteriliyor · toplam 67 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.09%77
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.06%76
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.18%74
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.17%73
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.27%65
MS2Maç Sonucu1.35%64
KG YOKKarşılıklı Gol1.60%52
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.58%51
TEKToplam Gol Tek/Çift1.64%51
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.60%50
KG VARKarşılıklı Gol1.65%50
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.67%49
TG 23Toplam Gol Aralığı1.74%48
İY2İlk Yarı Sonucu1.81%41
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.91%38
İYXİlk Yarı Sonucu2.06%37
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.26%36
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu2.00%33
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.65%28
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.61%27
TG 01Toplam Gol Aralığı3.22%23
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.11%22
MSXMaç Sonucu3.51%22
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu3.99%21
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.30%19
MS1Maç Sonucu4.76%19
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.39%17
Skor 1-1Maç Skoru5.67%13
İY1İlk Yarı Sonucu5.07%12
Skor 0-2Maç Skoru5.38%11
Skor 1-3Maç Skoru9.63%10
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst5.20%9
Skor 1-0Maç Skoru10.85%8
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst4.75%7
Skor 0-1Maç Skoru5.10%6
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst7.81%6
TG 6+Toplam Gol Aralığı12.45%5
Skor 2-2Maç Skoru13.50%5
Skor 0-0Maç Skoru8.72%4
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu10.70%3
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu15.50%3
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu17.45%2
Skor 2-3Maç Skoru22.10%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu23.00%2
Skor DiğerMaç Skoru26.00%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 3-2Maç Skoru47.50%1
Skor 1-5Maç Skoru53.00%1
Skor 1-2Maç Skoru6.19%0
Skor 0-3Maç Skoru8.35%0
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu8.94%0
Skor 2-1Maç Skoru13.25%0
Skor 0-4Maç Skoru17.35%0
Skor 1-4Maç Skoru20.10%0
Skor 2-0Maç Skoru24.70%0
Skor 3-1Maç Skoru45.00%0
Skor 0-5Maç Skoru45.00%0
Skor 2-4Maç Skoru46.00%0
Skor 3-3Maç Skoru73.00%0
Skor 3-0Maç Skoru85.00%0
Skor 4-0Maç Skoru130.00%0
Skor 4-1Maç Skoru130.00%0
Skor 4-2Maç Skoru130.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Queen's Park, kolonlar Dunfermline Athletic golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %4%6%11%0%0%0%0
1 gol1 %8%13%0%10%0%1–
2 gol2 %0%0%5%2%0––
3 gol3 %0%0%1%0–––
4 gol4 %0%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Queen's Park - Dunfermline Athletic maç bilgileri

Queen's Park ile Dunfermline Athletic, günü Championship (İskoçya) kapsamında karşılaştı.

Queen's Park - Dunfermline Athletic maç sonucu

Queen's Park - Dunfermline Athletic maçını deplasman takımı Dunfermline Athletic kazandı. Skor: 0-1. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

Queen's Park - Dunfermline Athletic maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç başlamadan önce gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst idi: %77 (oran 1.09). Listede onu Çifte Şans 1/2 (%76) ve Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt (%74) izliyor. Öne çıkan 3 seçimden 2 tanesi tuttu.

Maç sonucu yüzdeleri: Queen's Park %19, beraberlik %22, Dunfermline Athletic %64. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %50. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %51. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%13) ve 0-2 (%11). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Queen's Park son 5 iç saha maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 5-8.

Deplasman formu – Dunfermline Athletic: son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 3, yenilen gol 4.

Queen's Park - Dunfermline Athletic aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 9 maçta Queen's Park 2, Dunfermline Athletic 4 galibiyet aldı; 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.6 gol atıldı.

Son karşılaşma: Dunfermline Athletic 2-0 Queen's Park (12/09/2026).