RAAL La Louvière - Cercle Brugge İddaa Oranları

1. Lig A Başlamadı
RAAL La Louvière Ev sahibi
B G M G G
—
Başlamasına kalan
22:45
07/11/2026
Cercle Brugge Deplasman
M B M G M

RAAL La Louvière - Cercle Brugge maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.12
2. sırada 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.21
3. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.22

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.12%77
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.21%71
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.22%70
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.17%69
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.29%63
ÇŞ X/2Çifte Şans1.31%59
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.33%59
KG VARKarşılıklı Gol1.50%55
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.64%49
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.64%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.74%49
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.74%47
TG 23Toplam Gol Aralığı1.78%46
KG YOKKarşılıklı Gol1.92%42
İYXİlk Yarı Sonucu2.00%40
MS2Maç Sonucu2.29%35
MS1Maç Sonucu2.34%34
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.42%31
TG 4-5DEĞERToplam Gol Aralığı3.39%31
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.77%28
MSXMaç Sonucu3.09%28
İY1İlk Yarı Sonucu2.94%27
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.72%26
İY2İlk Yarı Sonucu2.89%26
TG 01Toplam Gol Aralığı3.35%24
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu3.71%22
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu3.82%21
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.40%20
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu4.77%17
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu5.70%13
Skor 1-1Maç Skoru5.38%11
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst6.16%11
Skor 1-0Maç Skoru8.08%11
Skor 1-2Maç Skoru8.35%11
TG 6+DEĞERToplam Gol Aralığı12.85%11
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.44%10
Skor 0-1Maç Skoru7.97%8
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.79%7
Skor 2-0Maç Skoru11.65%7
Skor 2-1Maç Skoru8.46%6
Skor 2-2Maç Skoru11.05%6
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.05%6
Skor 0-2Maç Skoru11.35%4
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.10%4
Skor 1-3Maç Skoru17.80%3
Skor 0-3Maç Skoru24.30%3
Skor 3-1Maç Skoru18.25%2
Skor 3-0Maç Skoru25.00%2
Skor 3-2Maç Skoru26.00%2
Skor 2-3Maç Skoru26.00%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu28.00%2
Skor 4-1Maç Skoru53.00%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu28.00%1
Skor DiğerMaç Skoru30.00%1
Skor 1-4Maç Skoru51.00%1
Skor 0-4Maç Skoru69.00%1
Skor 0-0Maç Skoru9.67%0
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst9.98%0
Skor 3-3Maç Skoru51.00%0
Skor 4-0Maç Skoru74.00%0
Skor 2-4Maç Skoru74.00%0
Skor 4-2Maç Skoru76.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar RAAL La Louvière, kolonlar Cercle Brugge golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %0%8%4%3%1%0%0
1 gol1 %11%11%11%3%1%0–
2 gol2 %7%6%6%2%0––
3 gol3 %2%2%2%0–––
4 gol4 %0%2%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

RAAL La Louvière - Cercle Brugge maç bilgileri

1. Lig A (Belçika) programındaki RAAL La Louvière - Cercle Brugge maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

RAAL La Louvière - Cercle Brugge maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst: %77 (oran 1.12). İkinci ve üçüncü sırada Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt (%71) ile İY Üst 0.5 (%70) var.

Maç sonucu yüzdeleri: RAAL La Louvière %34, beraberlik %28, Cercle Brugge %35. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %55. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %49. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-0 (%11) ve 1-1 (%11). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

RAAL La Louvière iç sahada oynadığı son 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; 13 gol attı, 6 gol yedi.

Cercle Brugge son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 7-12.

RAAL La Louvière - Cercle Brugge aralarındaki maçlar

İki takımın son 4 karşılaşmasının bilançosu: RAAL La Louvière 3 galibiyet, 0 beraberlik, Cercle Brugge 1 galibiyet. Maç başına 3.8 gol.

Son karşılaşma: RAAL La Louvière 4-1 Cercle Brugge (09/05/2026).