Dundee FC - Rangers FC İddaa Oranları

Premiership Başlamadı
Dundee FC Ev sahibi
G G M B G
—
Başlamasına kalan
22:00
17/10/2026
Rangers FC Deplasman
M M G G G

Dundee FC - Rangers FC maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.05
2. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.11
3. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.12

İddaa Oran ve Tahminleri

67 tahmin gösteriliyor · toplam 67 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.05%88
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.11%78
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.12%76
MS2Maç Sonucu1.23%67
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.37%62
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.44%58
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.49%54
KG VARKarşılıklı Gol1.59%52
İY2İlk Yarı Sonucu1.64%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.71%49
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.70%48
KG YOKKarşılıklı Gol1.82%46
TG 23Toplam Gol Aralığı1.94%43
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu1.70%42
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.98%41
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.08%35
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.26%34
İYXİlk Yarı Sonucu2.49%29
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.46%23
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.77%22
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.56%20
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.63%20
ÇŞ 1/XÇifte Şans2.62%19
Skor 0-2Maç Skoru6.47%15
TG 01Toplam Gol Aralığı4.78%14
İY1İlk Yarı Sonucu6.08%13
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.02%12
MSXMaç Sonucu4.74%12
Skor 1-2Maç Skoru7.15%12
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.75%11
Skor 2-2DEĞERMaç Skoru15.85%9
Skor 0-1Maç Skoru7.52%7
İY/MS 2/XDEĞERİlk Yarı / Maç Sonucu17.85%7
İY/MS 1/2DEĞERİlk Yarı / Maç Sonucu20.20%7
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst6.98%5
Skor 1-1Maç Skoru8.44%4
Skor DiğerMaç Skoru14.50%4
Skor 0-5Maç Skoru29.50%4
Skor 2-4DEĞERMaç Skoru34.00%4
Skor 2-3Maç Skoru20.00%3
Skor 0-0Maç Skoru16.30%1
Skor 1-5Maç Skoru33.00%1
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu35.00%1
Skor 3-2Maç Skoru52.00%1
Skor 3-1Maç Skoru60.00%1
MS1Maç Sonucu6.42%0
TG 6+Toplam Gol Aralığı7.32%0
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu7.42%0
Skor 0-3Maç Skoru8.24%0
Skor 1-3Maç Skoru9.14%0
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu11.30%0
Skor 0-4Maç Skoru13.95%0
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu14.25%0
Skor 1-4Maç Skoru15.50%0
Skor 2-1Maç Skoru18.20%0
Skor 1-0Maç Skoru19.15%0
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu20.25%0
Skor 2-0Maç Skoru42.50%0
Skor 3-3Maç Skoru67.00%0
Skor 0-6Maç Skoru76.00%0
Skor 3-0Maç Skoru130.00%0
Skor 4-0Maç Skoru130.00%0
Skor 4-1Maç Skoru130.00%0
Skor 4-2Maç Skoru130.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Dundee FC, kolonlar Rangers FC golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %1%7%15%0%0%4%0
1 gol1 %0%4%12%0%0%1–
2 gol2 %0%0%9%3%4––
3 gol3 %0%1%1%0–––
4 gol4 %0%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Dundee FC - Rangers FC maç bilgileri

Premiership (İskoçya) programındaki Dundee FC - Rangers FC maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Dundee FC - Rangers FC maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim İY Alt 2.5: %88 (oran 1.05). İkinci ve üçüncü sırada MS 4.5 ALT (%78) ile İY Üst 0.5 (%76) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Dundee FC %0, beraberlik %12, Rangers FC %67. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %52. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %62. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 0-2 (%15) ve 1-2 (%12). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Dundee FC iç sahada oynadığı son 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; 10 gol attı, 4 gol yedi.

Rangers FC son 5 deplasman maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 5-4.

Dundee FC - Rangers FC aralarındaki maçlar

İki takımın son 10 karşılaşmasının bilançosu: Dundee FC 0 galibiyet, 3 beraberlik, Rangers FC 7 galibiyet. Maç başına 3.2 gol.

Son karşılaşma: Rangers FC 3-0 Dundee FC (25/01/2026).