Roma - Sassuolo İddaa Oranları

Serie A Başlamadı
Roma Ev sahibi
B M G G G
—
Başlamasına kalan
22:45
07/11/2026
Sassuolo Deplasman
M B M M M

Roma - Sassuolo maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.10
2. sırada MS1 Maç Sonucu · oran 1.15
3. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.21

İddaa Oran ve Tahminleri

66 tahmin gösteriliyor · toplam 66 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.10%82
MS1Maç Sonucu1.15%76
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.21%74
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.21%68
İY1İlk Yarı Sonucu1.48%57
KG VARKarşılıklı Gol1.48%56
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.65%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.68%50
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.72%50
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.67%47
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.68%47
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.71%47
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu1.52%46
KG YOKKarşılıklı Gol1.94%44
TG 23Toplam Gol Aralığı2.13%39
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.46%35
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.78%31
İYXİlk Yarı Sonucu2.76%30
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.57%27
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.73%24
ÇŞ X/2Çifte Şans3.03%23
İY2DEĞERİlk Yarı Sonucu6.54%19
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.08%17
Skor 3-1DEĞERMaç Skoru8.42%15
Skor 2-0Maç Skoru7.21%14
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.22%13
TG 01Toplam Gol Aralığı6.43%12
Skor 2-1Maç Skoru7.58%10
MSXMaç Sonucu5.53%8
Skor 3-0Maç Skoru8.00%8
Skor 1-1Maç Skoru10.35%8
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu9.11%6
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu19.20%6
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst4.90%5
MS2Maç Sonucu7.55%5
Skor 2-2Maç Skoru16.10%5
Skor 3-2Maç Skoru17.50%5
Skor 4-0Maç Skoru11.80%4
Skor 0-1Maç Skoru27.00%4
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu21.70%3
Skor 4-2Maç Skoru26.00%3
Skor 6-0Maç Skoru47.50%3
Skor 2-3Maç Skoru49.50%2
Skor 1-0Maç Skoru9.63%1
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu18.65%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 3-3Maç Skoru56.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı4.94%0
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst6.22%0
Skor DiğerMaç Skoru8.85%0
Skor 4-1Maç Skoru12.40%0
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu13.05%0
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu17.35%0
Skor 1-2Maç Skoru21.15%0
Skor 5-0Maç Skoru21.70%0
Skor 5-1Maç Skoru23.00%0
Skor 0-0Maç Skoru23.40%0
Skor 0-2Maç Skoru56.00%0
Skor 1-3Maç Skoru67.00%0
Skor 0-3Maç Skoru130.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 1-4Maç Skoru130.00%0
Skor 2-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Roma, kolonlar Sassuolo golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %0%4%0%0%0%0%0
1 gol1 %1%8%0%0%0%0–
2 gol2 %14%10%5%2%0––
3 gol3 %8%15%5%1–––
4 gol4 %4%0%3––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %3––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Roma - Sassuolo maç bilgileri

Serie A (İtalya) programındaki Roma - Sassuolo maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Roma - Sassuolo maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim İY Alt 2.5: %82 (oran 1.10). İkinci ve üçüncü sırada Maç Sonucu 1 (%76) ile MS 4.5 ALT (%74) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Roma %76, beraberlik %8, Sassuolo %5. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %56. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %68. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 3-1 (%15) ve 2-0 (%14). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Roma iç sahada oynadığı son 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; 15 gol attı, 8 gol yedi.

Sassuolo son 5 deplasman maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 6-12.

Roma - Sassuolo aralarındaki maçlar

İki takımın son 10 karşılaşmasının bilançosu: Roma 5 galibiyet, 4 beraberlik, Sassuolo 1 galibiyet. Maç başına 2.7 gol.

Son karşılaşma: Roma 2-0 Sassuolo (10/01/2026).