Sturm Graz - Salzburg İddaa Oranları

Bundesliga Başlamadı
Sturm Graz Ev sahibi
G B G G B
—
Başlamasına kalan
19:00
08/11/2026
Salzburg Deplasman
G B B G G

Sturm Graz ile Salzburg karşılaşması için tüm iddaa oranları, gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçimler ve iki takımın son maçları.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.08
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.11

İddaa Oran ve Tahminleri

69 tahmin gösteriliyor · toplam 69 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.08%86
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.08%80
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.11%74
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.19%73
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.23%68
KG VARKarşılıklı Gol1.22%67
ÇŞ X/2Çifte Şans1.23%65
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.60%54
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.50%50
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.62%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.64%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.73%49
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.75%44
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.79%43
TG 23Toplam Gol Aralığı2.10%41
KG YOKDEĞERKarşılıklı Gol2.69%41
MS2Maç Sonucu1.89%40
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.49%35
İYXİlk Yarı Sonucu2.35%34
İY2İlk Yarı Sonucu2.32%32
MS1Maç Sonucu2.65%28
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.65%27
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.87%27
İY1İlk Yarı Sonucu3.03%26
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu2.83%23
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.84%21
MSXMaç Sonucu3.57%20
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.77%19
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.18%19
Skor 2-1DEĞERMaç Skoru9.72%13
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu6.44%12
Skor 2-0DEĞERMaç Skoru18.80%10
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu5.57%9
Skor 1-1Maç Skoru7.22%9
Skor DiğerMaç Skoru9.59%9
Skor 1-2Maç Skoru8.11%8
Skor 2-2Maç Skoru9.02%8
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.40%7
Skor 3-2DEĞERMaç Skoru18.10%7
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.14%6
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.75%6
Skor 1-3Maç Skoru12.30%5
Skor 0-2Maç Skoru13.10%5
Skor 3-1Maç Skoru17.75%5
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu7.18%4
Skor 0-1Maç Skoru12.80%3
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu20.45%3
Skor 3-0Maç Skoru34.50%3
TG 01Toplam Gol Aralığı6.15%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu25.00%2
Skor 3-3Maç Skoru25.00%2
Skor 1-4Maç Skoru25.00%2
Skor 0-3Maç Skoru19.95%1
Skor 4-1Maç Skoru43.50%1
Skor 4-2Maç Skoru44.00%1
Skor 1-5Maç Skoru63.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı5.21%0
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst5.98%0
Skor 2-3Maç Skoru15.10%0
Skor 1-0Maç Skoru15.35%0
Skor 0-0Maç Skoru20.60%0
Skor 2-4Maç Skoru31.00%0
Skor 0-4Maç Skoru40.50%0
Skor 4-0Maç Skoru84.00%0
Skor 0-5Maç Skoru105.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Sturm Graz, kolonlar Salzburg golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %0%3%5%1%0%0%0
1 gol1 %0%9%8%5%2%1–
2 gol2 %10%13%8%0%0––
3 gol3 %3%5%7%2–––
4 gol4 %0%1%1––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Sturm Graz - Salzburg maç bilgileri

Sturm Graz - Salzburg karşılaşması günü saat (TSİ) olarak planlandı. Maç Bundesliga (Avusturya) kapsamında oynanacak.

Sturm Graz - Salzburg maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre İY Alt 2.5 seçimi %86 ile ilk sırada; güncel oranı 1.08. Diğer öne çıkan seçimler: İY Üst 0.5 (%80) ve Çifte Şans 1/2 (%74).

Maç sonucu yüzdeleri: Sturm Graz %28, beraberlik %20, Salzburg %40. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %67. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %68. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-1 (%13) ve 2-0 (%10). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – Sturm Graz: son 5 iç saha maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet; atılan gol 11, yenilen gol 4.

Salzburg deplasmanda oynadığı son 5 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet aldı; 9 gol attı, 5 gol yedi.

Sturm Graz - Salzburg aralarındaki maçlar

Son 10 eşleşmede galibiyetler Sturm Graz 4 - Salzburg 2, beraberlik 4. Bu maçlarda ortalama 3.3 gol görüldü.

Son karşılaşma: Salzburg 3-0 Sturm Graz (20/09/2026).