Santa Clara - Gil Vicente İddaa Oranları

Primeira Liga Başlamadı
Santa Clara Ev sahibi
B G G B M
—
Başlamasına kalan
18:30
08/11/2026
Gil Vicente Deplasman
M G B G M

Santa Clara - Gil Vicente maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde İY 1.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.14
2. sırada ÇŞ 1/X Çifte Şans · oran 1.16
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.22

İddaa Oran ve Tahminleri

67 tahmin gösteriliyor · toplam 67 oran

Gerçekleşme
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.14%74
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.16%71
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.22%65
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.32%64
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.34%62
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.39%61
KG YOKKarşılıklı Gol1.52%52
ÇŞ X/2Çifte Şans1.44%51
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.62%50
İYXİlk Yarı Sonucu1.76%47
TEKToplam Gol Tek/Çift1.76%47
TG 23Toplam Gol Aralığı1.77%46
KG VARKarşılıklı Gol1.90%45
MS1Maç Sonucu2.00%41
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.15%35
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.25%35
TG 01Toplam Gol Aralığı2.27%32
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.33%32
MSXMaç Sonucu2.74%31
İY1İlk Yarı Sonucu2.74%29
MS2Maç Sonucu3.09%24
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.24%24
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu3.25%22
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst4.42%21
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu3.74%18
İY2İlk Yarı Sonucu3.92%18
Skor 1-0Maç Skoru5.12%18
Skor 1-1Maç Skoru4.91%14
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.73%12
Skor 0-0Maç Skoru5.69%12
Skor 0-1Maç Skoru6.71%12
İY 2.5 ÜSTDEĞERİlk Yarı Gol Alt/Üst9.41%12
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu5.42%10
Skor 2-1Maç Skoru8.45%10
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst6.38%9
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu6.60%8
Skor 2-0Maç Skoru8.03%7
Skor 1-2Maç Skoru11.10%7
TG 4-5Toplam Gol Aralığı5.09%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu14.15%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu14.85%5
Skor 0-2Maç Skoru13.90%4
Skor 2-2Maç Skoru16.00%4
Skor 1-3Maç Skoru34.50%2
Skor 0-3Maç Skoru43.50%2
Skor 3-0Maç Skoru18.90%1
Skor 3-1Maç Skoru19.90%1
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu32.50%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 3-2Maç Skoru41.50%1
Skor 2-3Maç Skoru56.00%1
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst9.89%0
TG 6+Toplam Gol Aralığı31.00%0
Skor 4-0Maç Skoru60.00%0
Skor 4-1Maç Skoru63.00%0
Skor DiğerMaç Skoru91.00%0
Skor 3-3Maç Skoru120.00%0
Skor 4-2Maç Skoru130.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 1-4Maç Skoru130.00%0
Skor 2-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Santa Clara, kolonlar Gil Vicente golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %12%12%4%2%0%0%0
1 gol1 %18%14%7%2%0%0–
2 gol2 %7%10%4%1%0––
3 gol3 %1%1%1%0–––
4 gol4 %0%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Santa Clara - Gil Vicente maç bilgileri

Primeira Liga (Portekiz) programındaki Santa Clara - Gil Vicente maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Santa Clara - Gil Vicente maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim İY Alt 1.5: %74 (oran 1.14). İkinci ve üçüncü sırada Çifte Şans 1/X (%71) ile Çifte Şans 1/2 (%65) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Santa Clara %41, beraberlik %31, Gil Vicente %24. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %45. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %35. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-0 (%18) ve 1-1 (%14). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Santa Clara iç sahada oynadığı son 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; 8 gol attı, 4 gol yedi.

Gil Vicente son 5 deplasman maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 7-10.

Santa Clara - Gil Vicente aralarındaki maçlar

İki takımın son 10 karşılaşmasının bilançosu: Santa Clara 5 galibiyet, 2 beraberlik, Gil Vicente 3 galibiyet. Maç başına 1.8 gol.

Son karşılaşma: Santa Clara 1-0 Gil Vicente (21/03/2026).