Fluminense FC - Santos FC İddaa Oranları

Serie A Başlamadı
Fluminense FC Ev sahibi
G G G G M
—
Başlamasına kalan
22:00
18/10/2026
Santos FC Deplasman
G M G G M

Fluminense FC ile Santos FC karşılaşması için tüm iddaa oranları, gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçimler ve iki takımın son maçları.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.14
2. sırada ÇŞ 1/X Çifte Şans · oran 1.17
3. sırada 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.22

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.14%73
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.17%71
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.22%71
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.16%70
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.23%70
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.30%67
KG VARKarşılıklı Gol1.55%52
ÇŞ X/2Çifte Şans1.55%49
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.65%49
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.73%48
TEKToplam Gol Tek/Çift1.75%48
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.67%47
TG 23Toplam Gol Aralığı1.79%46
KG YOKKarşılıklı Gol1.87%44
MS1Maç Sonucu1.86%43
İYXİlk Yarı Sonucu2.02%40
İY1İlk Yarı Sonucu2.43%32
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.46%31
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.89%29
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.73%27
TG 01Toplam Gol Aralığı3.33%27
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.84%24
MS2Maç Sonucu3.09%24
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.38%24
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.47%24
MSXMaç Sonucu3.17%23
İY2İlk Yarı Sonucu3.68%21
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.88%16
Skor 1-0DEĞERMaç Skoru6.96%16
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu4.85%15
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu7.19%13
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu5.24%12
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst6.28%12
Skor 1-1Maç Skoru5.51%10
Skor 0-1Maç Skoru9.36%10
Skor 2-1Maç Skoru7.56%9
TG 6+DEĞERToplam Gol Aralığı13.30%9
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.59%8
Skor 1-2Maç Skoru10.20%8
Skor 0-0Maç Skoru9.58%7
Skor 3-1Maç Skoru14.20%7
Skor 2-0Maç Skoru8.75%6
Skor 2-2Maç Skoru11.75%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.30%5
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst9.93%4
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu14.00%4
Skor 3-0Maç Skoru16.45%4
Skor 0-2Maç Skoru15.95%3
Skor 3-2Maç Skoru24.05%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu24.95%2
Skor 1-3Maç Skoru26.00%1
Skor DiğerMaç Skoru31.00%1
Skor 2-3Maç Skoru33.00%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 0-3Maç Skoru41.00%1
Skor 4-0Maç Skoru41.50%1
Skor 4-1Maç Skoru35.50%0
Skor 3-3Maç Skoru57.00%0
Skor 4-2Maç Skoru61.00%0
Skor 1-4Maç Skoru88.00%0
Skor 5-1Maç Skoru115.00%0
Skor 2-4Maç Skoru115.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Fluminense FC, kolonlar Santos FC golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %7%10%3%1%0%0%0
1 gol1 %16%10%8%1%0%0–
2 gol2 %6%9%5%1%0––
3 gol3 %4%7%2%0–––
4 gol4 %1%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Fluminense FC - Santos FC maç bilgileri

Fluminense FC - Santos FC karşılaşması günü saat (TSİ) olarak planlandı. Maç Serie A (Brezilya) kapsamında oynanacak.

Fluminense FC - Santos FC maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst seçimi %73 ile ilk sırada; güncel oranı 1.14. Diğer öne çıkan seçimler: Çifte Şans 1/X (%71) ve Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt (%71).

Maç sonucu yüzdeleri: Fluminense FC %43, beraberlik %23, Santos FC %24. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %52. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %47. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-0 (%16) ve 1-1 (%10). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – Fluminense FC: son 5 iç saha maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 10, yenilen gol 3.

Santos FC deplasmanda oynadığı son 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı; 10 gol attı, 10 gol yedi.

Fluminense FC - Santos FC aralarındaki maçlar

Son 10 eşleşmede galibiyetler Fluminense FC 5 - Santos FC 1, beraberlik 4. Bu maçlarda ortalama 1.9 gol görüldü.

Son karşılaşma: Santos FC 2-3 Fluminense FC (19/04/2026).