Hamarkameratene - Sarpsborg 08 İddaa Oranları

Eliteserien Başlamadı
Hamarkameratene Ev sahibi
B B M M M
—
Başlamasına kalan
19:00
08/11/2026
Sarpsborg 08 Deplasman
M B B G G

Hamarkameratene - Sarpsborg 08 maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.10
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.12
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.14

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.10%82
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.12%76
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.14%71
ÇŞ X/2Çifte Şans1.23%65
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.35%62
KG VARKarşılıklı Gol1.31%61
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.44%57
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.47%56
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.47%53
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.63%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.74%49
MS2Maç Sonucu1.94%43
TG 23Toplam Gol Aralığı1.93%42
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.98%40
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.03%37
KG YOKKarşılıklı Gol2.36%37
İYXİlk Yarı Sonucu2.22%36
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.23%33
İY2İlk Yarı Sonucu2.41%33
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu2.97%33
MS1Maç Sonucu2.67%29
İY1İlk Yarı Sonucu3.11%27
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.72%25
MSXMaç Sonucu3.35%23
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.46%22
1.5 AltDEĞERToplam Gol Alt/Üst4.82%22
TG 01DEĞERToplam Gol Aralığı4.86%22
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.56%21
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.73%18
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.37%17
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.29%16
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu5.47%14
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu6.95%12
Skor 2-2Maç Skoru9.33%10
Skor 1-1Maç Skoru6.27%8
Skor 1-2Maç Skoru7.86%7
Skor 2-1Maç Skoru9.37%6
Skor 3-1Maç Skoru18.65%6
Skor 0-2Maç Skoru11.60%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.30%5
Skor 1-0Maç Skoru12.35%5
Skor DiğerMaç Skoru14.05%5
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu22.10%5
Skor 0-1Maç Skoru10.35%4
Skor 1-3Maç Skoru13.10%4
Skor 2-0Maç Skoru16.55%4
Skor 2-3Maç Skoru17.50%4
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst6.71%3
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.70%3
Skor 3-2Maç Skoru20.90%3
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu27.00%3
Skor 0-0Maç Skoru15.25%2
Skor 0-3Maç Skoru19.45%2
Skor 1-4Maç Skoru29.00%2
Skor 0-4Maç Skoru43.50%2
Skor 3-0Maç Skoru33.00%1
Skor 2-4Maç Skoru39.00%1
Skor 4-1Maç Skoru49.50%1
Skor 4-2Maç Skoru56.00%1
Skor 4-0Maç Skoru87.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı7.02%0
Skor 3-3Maç Skoru31.00%0
Skor 1-5Maç Skoru82.00%0
Skor 0-5Maç Skoru120.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Hamarkameratene, kolonlar Sarpsborg 08 golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %2%4%5%2%2%0%0
1 gol1 %5%8%7%4%2%0–
2 gol2 %4%6%10%4%1––
3 gol3 %1%6%3%0–––
4 gol4 %1%1%1––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Hamarkameratene - Sarpsborg 08 maç bilgileri

Eliteserien (Norveç) programındaki Hamarkameratene - Sarpsborg 08 maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Hamarkameratene - Sarpsborg 08 maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim MS 4.5 ALT: %82 (oran 1.10). İkinci ve üçüncü sırada İY Üst 0.5 (%76) ile Çifte Şans 1/2 (%71) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Hamarkameratene %29, beraberlik %23, Sarpsborg 08 %43. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %61. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %62. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-2 (%10) ve 1-1 (%8). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Hamarkameratene iç sahada oynadığı son 5 maçta 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı; 4 gol attı, 13 gol yedi.

Sarpsborg 08 son 5 deplasman maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 8-5.

Hamarkameratene - Sarpsborg 08 aralarındaki maçlar

İki takımın son 10 karşılaşmasının bilançosu: Hamarkameratene 4 galibiyet, 1 beraberlik, Sarpsborg 08 5 galibiyet. Maç başına 3.5 gol.

Son karşılaşma: Sarpsborg 08 1-0 Hamarkameratene (26/07/2026).