Galway - Shamrock Rovers İddaa Oranları

Premier Lig Başlamadı
Galway Ev sahibi
B B M B M
—
Başlamasına kalan
21:45
16/10/2026
Shamrock Rovers Deplasman
M B M B M

Galway - Shamrock Rovers maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada ÇŞ X/2 Çifte Şans · oran 1.08
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.10

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.08%80
ÇŞ X/2Çifte Şans1.08%78
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.10%74
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.16%74
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.24%68
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.31%63
KG VARKarşılıklı Gol1.48%56
MS2Maç Sonucu1.57%54
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.51%53
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.60%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.67%50
TG 23Toplam Gol Aralığı1.79%46
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.79%45
KG YOKKarşılıklı Gol1.83%45
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.65%41
İY2İlk Yarı Sonucu2.05%40
İYXİlk Yarı Sonucu2.07%39
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.17%39
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu2.38%35
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.40%29
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.76%26
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.09%26
TG 01Toplam Gol Aralığı3.61%24
MSXMaç Sonucu3.29%22
MS1Maç Sonucu3.59%22
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.45%19
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.48%17
İY1İlk Yarı Sonucu4.02%16
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.88%15
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu6.44%14
Skor 0-2Maç Skoru6.88%12
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.32%11
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst4.30%9
Skor 1-1Maç Skoru5.35%9
Skor 0-1Maç Skoru6.26%9
TG 6+Toplam Gol Aralığı10.40%9
Skor 1-0Maç Skoru10.20%8
Skor 1-3Maç Skoru10.30%7
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst8.37%6
Skor 2-2Maç Skoru10.50%6
Skor 0-0Maç Skoru9.80%5
Skor 2-1Maç Skoru10.30%5
Skor 0-3Maç Skoru11.20%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.60%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu14.80%4
Skor 2-3Maç Skoru18.65%4
Skor DiğerMaç Skoru20.85%4
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu22.30%4
Skor 1-4Maç Skoru22.30%4
Skor 2-0Maç Skoru18.40%2
Skor 3-2Maç Skoru30.50%2
Skor 3-1Maç Skoru28.00%1
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu35.00%1
Skor 3-3Maç Skoru47.00%1
Skor 3-0Maç Skoru50.00%1
Skor 0-5Maç Skoru67.00%1
Skor 1-2Maç Skoru6.33%0
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu8.58%0
Skor 0-4Maç Skoru24.50%0
Skor 2-4Maç Skoru40.50%0
Skor 1-5Maç Skoru61.00%0
Skor 4-1Maç Skoru100.00%0
Skor 4-2Maç Skoru115.00%0
Skor 4-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Galway, kolonlar Shamrock Rovers golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %5%9%12%5%0%1%0
1 gol1 %8%9%0%7%4%0–
2 gol2 %2%5%6%4%0––
3 gol3 %1%1%2%1–––
4 gol4 %0%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Galway - Shamrock Rovers maç bilgileri

Galway ile Shamrock Rovers, Premier Lig (İrlanda) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Galway - Shamrock Rovers maçı için iddaa tahmini nedir?

Galway - Shamrock Rovers maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %80 ile Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst seçiminde (oran 1.08). Listede onu Çifte Şans X/2 (%78) ve Çifte Şans 1/2 (%74) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Galway %22, beraberlik %22, Shamrock Rovers %54. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %56. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %53. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 0-2 (%12) ve 1-1 (%9). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Galway son 5 iç saha maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 5-8.

Deplasman formu – Shamrock Rovers: son 5 deplasman maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet; atılan gol 6, yenilen gol 13.

Galway - Shamrock Rovers aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 10 maçta Galway 0, Shamrock Rovers 6 galibiyet aldı; 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.9 gol atıldı.

Son karşılaşma: Shamrock Rovers 3-1 Galway (26/06/2026).