Shanghai Shenhua - Wuhan Three Towns İddaa Oranları

Süper Lig Tamamlandı
Shanghai Shenhua Ev sahibi
G G G M B
—
Başlamasına kalan
MS
2 - 2
IY 2-1
20/05/2026
Wuhan Three Towns Deplasman
M M M B B

Shanghai Shenhua - Wuhan Three Towns maçı 2-2 tamamlandı. Maç öncesi oranları ve hangi seçimlerin tuttuğunu aşağıda inceleyebilirsiniz.

En yüksek yüzde İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.06
2. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.09
3. sırada MS1 Maç Sonucu · oran 1.23

İddaa Oran ve Tahminleri

66 tahmin gösteriliyor · toplam 66 oran

Gerçekleşme
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.06%81
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.09%80
MS1Maç Sonucu1.23%71
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.27%66
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.43%60
KG VARKarşılıklı Gol1.42%57
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.46%56
İY1İlk Yarı Sonucu1.60%54
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.60%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.62%50
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu1.73%49
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.80%46
KG YOKKarşılıklı Gol1.86%44
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.86%41
TG 23Toplam Gol Aralığı1.92%41
İYXİlk Yarı Sonucu2.37%34
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.23%33
ÇŞ X/2Çifte Şans2.20%26
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.82%26
TG 01DEĞERToplam Gol Aralığı4.96%24
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.39%23
1.5 AltDEĞERToplam Gol Alt/Üst4.56%23
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.10%19
MS2Maç Sonucu5.34%17
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.11%16
İY2İlk Yarı Sonucu5.16%16
Skor 1-1Maç Skoru7.07%15
MSXMaç Sonucu4.19%14
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.48%13
Skor 2-0Maç Skoru6.26%11
Skor 1-0Maç Skoru7.30%10
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu9.70%8
İY/MS 2/1DEĞERİlk Yarı / Maç Sonucu19.20%7
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu15.90%6
Skor 2-1Maç Skoru6.24%5
Skor 2-2Maç Skoru11.80%5
Skor 0-0Maç Skoru15.10%5
Skor 4-0Maç Skoru13.25%4
Skor 1-2Maç Skoru14.25%4
Skor 3-2Maç Skoru15.50%4
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu7.13%3
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu17.90%3
Skor 4-2Maç Skoru26.00%3
Skor DiğerMaç Skoru10.85%2
Skor 4-1Maç Skoru13.25%2
Skor 5-0Maç Skoru28.00%2
Skor 5-1Maç Skoru28.00%2
Skor 2-3Maç Skoru36.00%2
Skor 6-0Maç Skoru71.00%2
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu12.90%1
Skor 0-1Maç Skoru16.70%1
Skor 0-2Maç Skoru33.00%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.00%1
Skor 1-3Maç Skoru42.00%1
Skor 3-3Maç Skoru44.50%1
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.56%0
TG 6+Toplam Gol Aralığı6.24%0
Skor 3-1Maç Skoru7.89%0
Skor 3-0Maç Skoru7.91%0
Skor 0-3Maç Skoru98.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 1-4Maç Skoru130.00%0
Skor 2-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Shanghai Shenhua, kolonlar Wuhan Three Towns golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %5%1%1%0%0%0%0
1 gol1 %10%15%4%1%0%0–
2 gol2 %11%5%5%2%0––
3 gol3 %0%0%4%1–––
4 gol4 %4%2%3––––
5 gol5 %2%2–––––
6 gol6 %2––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Shanghai Shenhua - Wuhan Three Towns maç bilgileri

Shanghai Shenhua ile Wuhan Three Towns, günü Süper Lig (Çin) kapsamında karşılaştı.

Shanghai Shenhua - Wuhan Three Towns maç sonucu

İki takım puanları paylaştı: Shanghai Shenhua 2-2 Wuhan Three Towns. İlk yarı 2-1 tamamlanmıştı.

Shanghai Shenhua - Wuhan Three Towns maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç başlamadan önce gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim İY Üst 0.5 idi: %81 (oran 1.06). Listede onu MS 4.5 ALT (%80) ve Maç Sonucu 1 (%71) izliyor. Öne çıkan 3 seçimden 2 tanesi tuttu.

Maç sonucu yüzdeleri: Shanghai Shenhua %71, beraberlik %14, Wuhan Three Towns %17. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %57. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %66. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%15) ve 2-0 (%11). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Shanghai Shenhua son 5 iç saha maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 10-6.

Deplasman formu – Wuhan Three Towns: son 5 deplasman maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet; atılan gol 6, yenilen gol 14.

Shanghai Shenhua - Wuhan Three Towns aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 8 maçta Shanghai Shenhua 4, Wuhan Three Towns 2 galibiyet aldı; 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.9 gol atıldı.

Son karşılaşma: Wuhan Three Towns 1-0 Shanghai Shenhua (31/08/2025).