Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka İddaa Oranları

Japon 1. Ligi Başlamadı
Shimizu S-Pulse Ev sahibi
M B G G B
—
Başlamasına kalan
07:00
17/10/2026
Gamba Osaka Deplasman
B M B M G

Shimizu S-Pulse ile Gamba Osaka karşılaşması için tüm iddaa oranları, gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçimler ve iki takımın son maçları.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.13
2. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.18
3. sırada 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.22

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.13%75
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.18%71
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.22%71
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.23%70
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.30%67
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.23%65
KG VARKarşılıklı Gol1.52%54
ÇŞ X/2Çifte Şans1.46%51
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.65%49
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.65%49
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.74%47
TEKToplam Gol Tek/Çift1.76%47
TG 23Toplam Gol Aralığı1.79%46
KG YOKKarşılıklı Gol1.92%42
İYXİlk Yarı Sonucu2.02%40
MS1Maç Sonucu2.01%39
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.44%32
İY1İlk Yarı Sonucu2.59%30
MS2Maç Sonucu2.79%29
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.74%27
MSXMaç Sonucu3.11%26
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu3.18%26
TG 01Toplam Gol Aralığı3.37%26
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.80%25
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.43%24
İY2İlk Yarı Sonucu3.38%22
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.42%22
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.66%17
Skor 0-1DEĞERMaç Skoru8.97%15
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu4.79%14
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.21%13
Skor 1-1Maç Skoru5.41%13
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu6.66%12
Skor 1-0Maç Skoru7.41%12
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.51%8
Skor 2-1Maç Skoru7.85%8
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst6.21%7
Skor 1-2Maç Skoru9.49%6
Skor 0-0Maç Skoru9.63%6
TG 6+Toplam Gol Aralığı13.00%6
Skor 0-2Maç Skoru14.25%6
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.00%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.45%5
Skor 3-1Maç Skoru15.35%5
Skor 2-2Maç Skoru11.25%4
Skor 3-0Maç Skoru19.05%3
Skor 3-2Maç Skoru24.50%3
Skor 2-3Maç Skoru29.50%3
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu26.00%2
Skor 0-3Maç Skoru34.00%2
Skor DiğerMaç Skoru30.00%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu32.00%1
Skor 4-1Maç Skoru40.00%1
Skor 4-0Maç Skoru50.00%1
Skor 3-3Maç Skoru53.00%1
Skor 4-2Maç Skoru65.00%1
Skor 2-0Maç Skoru9.71%0
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst9.98%0
Skor 1-3Maç Skoru22.75%0
Skor 1-4Maç Skoru72.00%0
Skor 2-4Maç Skoru96.00%0
Skor 0-4Maç Skoru110.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Shimizu S-Pulse, kolonlar Gamba Osaka golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %6%15%6%2%0%0%0
1 gol1 %12%13%6%0%0%0–
2 gol2 %0%8%4%3%0––
3 gol3 %3%5%3%1–––
4 gol4 %1%1%1––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka maç bilgileri

Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka karşılaşması günü saat (TSİ) olarak planlandı. Maç Japon 1. Ligi (Japonya) kapsamında oynanacak.

Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst seçimi %75 ile ilk sırada; güncel oranı 1.13. Diğer öne çıkan seçimler: Çifte Şans 1/2 (%71) ve Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt (%71).

Maç sonucu yüzdeleri: Shimizu S-Pulse %39, beraberlik %26, Gamba Osaka %29. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %54. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %49. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 0-1 (%15) ve 1-1 (%13). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – Shimizu S-Pulse: son 5 iç saha maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 5, yenilen gol 4.

Gamba Osaka deplasmanda oynadığı son 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı; 8 gol attı, 10 gol yedi.

Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka aralarındaki maçlar

Son 10 eşleşmede galibiyetler Shimizu S-Pulse 2 - Gamba Osaka 5, beraberlik 3. Bu maçlarda ortalama 1.9 gol görüldü.

Son karşılaşma: Shimizu S-Pulse 1-2 Gamba Osaka (24/05/2026).