Sint-Truiden - Zulte-Waregem İddaa Oranları

1. Lig A Başlamadı
Sint-Truiden Ev sahibi
G M G G M
—
Başlamasına kalan
21:15
08/11/2026
Zulte-Waregem Deplasman
B B G M M

Sint-Truiden - Zulte-Waregem maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada ÇŞ 1/X Çifte Şans · oran 1.09
3. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.14

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.08%84
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.09%77
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.14%75
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.11%74
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.37%62
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.41%60
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.42%60
KG VARKarşılıklı Gol1.42%57
MS1Maç Sonucu1.55%56
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.65%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.72%48
TG 23Toplam Gol Aralığı1.88%44
İY1İlk Yarı Sonucu2.02%42
KG YOKKarşılıklı Gol2.07%40
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.10%39
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.06%38
ÇŞ X/2Çifte Şans1.80%36
İYXİlk Yarı Sonucu2.23%35
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.18%34
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.27%34
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.85%30
MSXMaç Sonucu3.61%22
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.24%21
MS2Maç Sonucu3.76%21
İY2İlk Yarı Sonucu4.09%19
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.91%16
TG 01Toplam Gol Aralığı4.40%16
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu6.38%16
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.40%14
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.56%14
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.88%13
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.78%11
Skor 2-1Maç Skoru7.12%11
Skor 1-1Maç Skoru6.50%10
Skor 2-0Maç Skoru8.35%8
Skor 3-1Maç Skoru10.75%8
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu8.94%7
Skor 1-0Maç Skoru8.20%6
Skor 1-2Maç Skoru11.70%5
Skor 0-0Maç Skoru13.90%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.55%4
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu14.70%4
Skor 3-2Maç Skoru18.15%4
Skor 2-2Maç Skoru11.10%3
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu20.75%3
Skor 0-2Maç Skoru23.00%3
Skor 3-0Maç Skoru12.65%2
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst13.25%2
Skor 0-1Maç Skoru13.55%2
Skor DiğerMaç Skoru16.65%2
Skor 4-0Maç Skoru25.50%2
Skor 2-3Maç Skoru30.00%2
Skor 4-2Maç Skoru37.00%2
Skor 1-3Maç Skoru29.50%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 3-3Maç Skoru42.50%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı8.08%0
Skor 4-1Maç Skoru21.70%0
Skor 5-1Maç Skoru56.00%0
Skor 0-3Maç Skoru58.00%0
Skor 5-0Maç Skoru65.00%0
Skor 1-4Maç Skoru100.00%0
Skor 2-4Maç Skoru100.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Sint-Truiden, kolonlar Zulte-Waregem golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %5%2%3%0%0%0%0
1 gol1 %6%10%5%1%0%0–
2 gol2 %8%11%3%2%0––
3 gol3 %2%8%4%1–––
4 gol4 %2%0%2––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Sint-Truiden - Zulte-Waregem maç bilgileri

Sint-Truiden ile Zulte-Waregem, 1. Lig A (Belçika) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Sint-Truiden - Zulte-Waregem maçı için iddaa tahmini nedir?

Sint-Truiden - Zulte-Waregem maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %84 ile MS 4.5 ALT seçiminde (oran 1.08). Listede onu Çifte Şans 1/X (%77) ve İY Üst 0.5 (%75) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Sint-Truiden %56, beraberlik %22, Zulte-Waregem %21. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %57. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %60. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-1 (%11) ve 1-1 (%10). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Sint-Truiden son 5 iç saha maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 11-5.

Deplasman formu – Zulte-Waregem: son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet; atılan gol 4, yenilen gol 8.

Sint-Truiden - Zulte-Waregem aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 10 maçta Sint-Truiden 6, Zulte-Waregem 4 galibiyet aldı; 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.1 gol atıldı.

Son karşılaşma: Sint-Truiden 3-2 Zulte-Waregem (15/02/2026).