Sion - Vaduz İddaa Oranları

Süper Lig Tamamlandı
Sion Ev sahibi
G G B G G
—
Başlamasına kalan
MS
3 - 2
IY 1-2
09/08/2026
Vaduz Deplasman
G G M G M

Sion 3-2 Vaduz maçı sona erdi. Maç öncesi iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri ve iki takımın geçmiş maçları bu sayfada.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.06
2. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.12
3. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.09

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.06%83
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.12%81
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.09%78
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.06%76
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.30%64
MS1Maç Sonucu1.36%63
KG VARKarşılıklı Gol1.40%58
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.49%56
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.51%52
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.66%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.70%49
İY1İlk Yarı Sonucu1.76%46
TG 23Toplam Gol Aralığı1.97%43
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.89%42
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.93%40
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu1.90%39
KG YOKKarşılıklı Gol2.09%39
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.37%33
İYXİlk Yarı Sonucu2.41%30
ÇŞ X/2Çifte Şans2.15%27
1.5 AltDEĞERToplam Gol Alt/Üst5.13%25
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.28%21
MSXMaç Sonucu4.14%19
İY2İlk Yarı Sonucu4.76%19
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.33%18
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.64%17
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.15%17
MS2Maç Sonucu4.73%16
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst6.14%14
Skor 1-1Maç Skoru7.65%14
TG 01Toplam Gol Aralığı5.21%12
Skor 2-1Maç Skoru7.09%10
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu8.06%9
Skor 2-0Maç Skoru7.88%8
Skor 2-2Maç Skoru12.05%7
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu6.89%6
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu19.10%6
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu14.85%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu16.45%5
Skor 0-1Maç Skoru17.75%5
Skor 3-1Maç Skoru9.34%4
Skor 3-2Maç Skoru16.65%4
Skor 4-0Maç Skoru18.30%4
Skor 3-0Maç Skoru10.40%3
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu11.20%3
Skor 1-2Maç Skoru14.15%3
Skor 0-0Maç Skoru17.50%2
Skor 4-2Maç Skoru29.50%2
Skor 0-2Maç Skoru31.50%1
Skor 2-3Maç Skoru33.50%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 5-1Maç Skoru36.50%1
Skor 1-3Maç Skoru37.50%1
Skor 5-0Maç Skoru40.00%1
Skor 3-3Maç Skoru43.00%1
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.62%0
TG 6+Toplam Gol Aralığı6.35%0
Skor 1-0Maç Skoru8.87%0
Skor DiğerMaç Skoru12.25%0
Skor 4-1Maç Skoru16.45%0
Skor 0-3Maç Skoru85.00%0
Skor 6-0Maç Skoru110.00%0
Skor 2-4Maç Skoru120.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 1-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Sion, kolonlar Vaduz golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %2%5%1%0%0%0%0
1 gol1 %0%14%3%1%0%0–
2 gol2 %8%10%7%1%0––
3 gol3 %3%4%4%1–––
4 gol4 %4%0%2––––
5 gol5 %1%1–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Takım Sayfaları

İki takımın tüm maçları, oranları ve form grafikleri.

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Sion - Vaduz maç bilgileri

Süper Lig (İsviçre) kapsamında günü oynanan Sion - Vaduz maçı tamamlandı.

Sion - Vaduz maç sonucu

Maç ev sahibi Sion lehine 3-2 sona erdi. İlk yarı 1-2 tamamlanmıştı.

Sion - Vaduz maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %83 ile İY Alt 2.5 seçimindeydi (oran 1.06). Diğer öne çıkan seçimler: MS 4.5 ALT (%81) ve İY Üst 0.5 (%78). Öne çıkan 3 seçimden 1 tanesi tuttu.

Maç sonucu yüzdeleri: Sion %63, beraberlik %19, Vaduz %16. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %58. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %64. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%14) ve 2-1 (%10). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – Sion: son 5 iç saha maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; atılan gol 14, yenilen gol 2.

Vaduz deplasmanda oynadığı son 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı; 9 gol attı, 6 gol yedi.

Sion - Vaduz aralarındaki maçlar

Son 9 eşleşmede galibiyetler Sion 4 - Vaduz 3, beraberlik 2. Bu maçlarda ortalama 3.6 gol görüldü.

Son karşılaşma: Sion 2-2 Vaduz (06/04/2024).