Sonnenhof Grossaspach - Preußen Münster İddaa Oranları

3. Lig Başlamadı
Sonnenhof Grossaspach Ev sahibi
B M G B M
—
Başlamasına kalan
15:00
17/10/2026
Preußen Münster Deplasman
M G M G M

Sonnenhof Grossaspach - Preußen Münster maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.05
2. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.09
3. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.15

İddaa Oran ve Tahminleri

69 tahmin gösteriliyor · toplam 69 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.05%82
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.09%80
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.15%75
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.15%72
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.25%65
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.40%63
KG VARKarşılıklı Gol1.36%60
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.41%60
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.44%56
ÇŞ X/2Çifte Şans1.46%51
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.65%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.75%48
TG 23Toplam Gol Aralığı1.91%43
MS1Maç Sonucu2.00%41
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.07%40
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.14%36
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.17%35
KG YOKKarşılıklı Gol2.28%35
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.84%35
İYXİlk Yarı Sonucu2.20%34
İY1İlk Yarı Sonucu2.49%32
MS2Maç Sonucu2.65%28
İY2İlk Yarı Sonucu3.12%27
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.26%26
MSXMaç Sonucu3.33%23
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu3.08%22
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.88%22
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.29%22
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.53%17
TG 01Toplam Gol Aralığı4.53%14
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.58%13
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.79%12
Skor 1-1Maç Skoru6.12%12
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.50%11
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu6.81%10
Skor 2-1Maç Skoru7.91%8
Skor 2-3DEĞERMaç Skoru21.90%8
Skor 1-0Maç Skoru9.80%6
Skor 2-0Maç Skoru11.40%6
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.55%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.90%5
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst13.35%5
Skor 3-2Maç Skoru18.75%5
Skor 1-2Maç Skoru9.28%4
Skor 2-2Maç Skoru9.67%4
Skor 0-1Maç Skoru11.50%4
Skor 3-1Maç Skoru13.70%4
Skor 0-0Maç Skoru14.10%4
Skor DiğerMaç Skoru16.30%4
Skor 0-2Maç Skoru15.70%2
Skor 1-3Maç Skoru18.85%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu27.50%2
Skor 3-3Maç Skoru34.50%2
Skor 3-0Maç Skoru19.85%1
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu22.75%1
Skor 4-1Maç Skoru32.00%1
Skor 0-3Maç Skoru32.00%1
Skor 4-2Maç Skoru43.50%1
Skor 4-0Maç Skoru46.50%1
Skor 1-4Maç Skoru52.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı7.90%0
Skor 2-4Maç Skoru60.00%0
Skor 0-4Maç Skoru88.00%0
Skor 5-1Maç Skoru92.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Sonnenhof Grossaspach, kolonlar Preußen Münster golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %4%4%2%1%0%0%0
1 gol1 %6%12%4%2%1%0–
2 gol2 %6%8%4%8%0––
3 gol3 %1%4%5%2–––
4 gol4 %1%1%1––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Sonnenhof Grossaspach - Preußen Münster maç bilgileri

3. Lig (Almanya) programındaki Sonnenhof Grossaspach - Preußen Münster maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Sonnenhof Grossaspach - Preußen Münster maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst: %82 (oran 1.05). İkinci ve üçüncü sırada MS 4.5 ALT (%80) ile İY Üst 0.5 (%75) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Sonnenhof Grossaspach %41, beraberlik %23, Preußen Münster %28. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %60. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %60. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%12) ve 2-1 (%8). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Sonnenhof Grossaspach iç sahada oynadığı son 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı; 5 gol attı, 10 gol yedi.

Preußen Münster son 5 deplasman maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 6-11.

Sonnenhof Grossaspach - Preußen Münster aralarındaki maçlar

İki takımın son 10 karşılaşmasının bilançosu: Sonnenhof Grossaspach 4 galibiyet, 4 beraberlik, Preußen Münster 2 galibiyet. Maç başına 2.7 gol.

Son karşılaşma: Sonnenhof Grossaspach 0-0 Preußen Münster (10/06/2020).