KVC Westerlo - Sporting Charleroi İddaa Oranları

1. Lig A Başlamadı
KVC Westerlo Ev sahibi
B G G G B
—
Başlamasına kalan
18:00
07/11/2026
Sporting Charleroi Deplasman
G G G B M

KVC Westerlo - Sporting Charleroi maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.07
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.15
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.15

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.07%82
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.15%75
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.15%72
ÇŞ X/2Çifte Şans1.26%62
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.36%62
KG VARKarşılıklı Gol1.35%60
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.41%58
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.42%57
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.42%54
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.64%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.74%49
TG 23Toplam Gol Aralığı1.87%45
MS2Maç Sonucu2.05%38
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.06%37
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.10%37
İYXİlk Yarı Sonucu2.15%37
KG YOKKarşılıklı Gol2.22%35
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.21%34
MS1Maç Sonucu2.54%32
İY2İlk Yarı Sonucu2.55%31
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu3.18%31
İY1İlk Yarı Sonucu3.03%26
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.16%26
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.87%25
MSXMaç Sonucu3.27%24
TG 01Toplam Gol Aralığı4.32%19
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.33%15
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst4.01%14
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.10%14
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.90%13
Skor 1-1Maç Skoru5.94%13
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.42%12
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu5.54%12
TG 6+Toplam Gol Aralığı8.31%12
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu6.52%9
Skor 2-3DEĞERMaç Skoru19.40%7
Skor 2-1Maç Skoru8.94%6
Skor 2-2Maç Skoru9.72%6
Skor 1-0Maç Skoru10.75%6
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.75%6
Skor 1-2Maç Skoru7.93%5
Skor 0-1Maç Skoru9.54%5
Skor 1-3Maç Skoru14.25%5
Skor DiğerMaç Skoru17.35%5
Skor 3-2Maç Skoru22.10%5
Skor 0-2Maç Skoru11.50%4
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.50%4
Skor 3-1Maç Skoru18.15%4
Skor 0-0Maç Skoru13.30%3
Skor 2-0Maç Skoru14.65%3
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu27.00%3
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst12.85%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu23.40%2
Skor 3-0Maç Skoru30.00%2
Skor 1-4Maç Skoru34.50%2
Skor 0-3Maç Skoru20.70%1
Skor 3-3Maç Skoru35.50%1
Skor 4-1Maç Skoru49.50%1
Skor 2-4Maç Skoru47.00%0
Skor 0-4Maç Skoru49.50%0
Skor 4-2Maç Skoru60.00%0
Skor 4-0Maç Skoru82.00%0
Skor 1-5Maç Skoru105.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar KVC Westerlo, kolonlar Sporting Charleroi golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %3%5%4%1%0%0%0
1 gol1 %6%13%5%5%2%0–
2 gol2 %3%6%6%7%0––
3 gol3 %2%4%5%1–––
4 gol4 %0%1%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

KVC Westerlo - Sporting Charleroi maç bilgileri

KVC Westerlo ile Sporting Charleroi, 1. Lig A (Belçika) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

KVC Westerlo - Sporting Charleroi maçı için iddaa tahmini nedir?

KVC Westerlo - Sporting Charleroi maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %82 ile MS 4.5 ALT seçiminde (oran 1.07). Listede onu İY Üst 0.5 (%75) ve Çifte Şans 1/2 (%72) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: KVC Westerlo %32, beraberlik %24, Sporting Charleroi %38. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %60. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %57. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%13) ve 2-3 (%7). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

KVC Westerlo son 5 iç saha maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 17-9.

Deplasman formu – Sporting Charleroi: son 5 deplasman maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 5, yenilen gol 4.

KVC Westerlo - Sporting Charleroi aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 10 maçta KVC Westerlo 3, Sporting Charleroi 6 galibiyet aldı; 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı.

Son karşılaşma: Sporting Charleroi 0-1 KVC Westerlo (16/05/2026).