Toulouse FC - Strasbourg İddaa Oranları

Ligue 1 Başlamadı
Toulouse FC Ev sahibi
M M M G B
—
Başlamasına kalan
22:45
06/11/2026
Strasbourg Deplasman
M G M M M

Toulouse FC - Strasbourg maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.14
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.14

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.08%84
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.14%75
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.14%71
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.19%68
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.39%62
KG VARKarşılıklı Gol1.35%60
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.41%60
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.43%58
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.63%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.74%49
ÇŞ X/2Çifte Şans1.53%48
MS1Maç Sonucu1.85%45
TG 23Toplam Gol Aralığı1.89%42
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.06%38
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.11%37
KG YOKKarşılıklı Gol2.24%37
İYXİlk Yarı Sonucu2.19%36
İY1İlk Yarı Sonucu2.32%36
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.15%34
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.82%31
MS2Maç Sonucu2.90%25
MSXMaç Sonucu3.31%25
İY2İlk Yarı Sonucu3.33%25
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.24%21
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.81%19
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.48%18
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.87%16
TG 01Toplam Gol Aralığı4.49%16
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.75%14
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.21%14
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.53%13
Skor 2-1Maç Skoru7.62%12
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.75%8
Skor 1-1Maç Skoru6.06%7
Skor 1-0Maç Skoru9.37%7
Skor 1-2Maç Skoru9.80%6
Skor 1-3DEĞERMaç Skoru21.05%6
Skor 2-0Maç Skoru10.45%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.35%5
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu7.30%4
Skor 2-2Maç Skoru9.67%4
Skor 0-1Maç Skoru12.00%4
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.95%4
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst13.05%4
Skor 0-0Maç Skoru13.80%4
Skor 3-2Maç Skoru18.25%4
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu22.10%3
Skor 3-1Maç Skoru12.65%2
Skor DiğerMaç Skoru16.20%2
Skor 0-2Maç Skoru17.30%2
Skor 3-0Maç Skoru17.45%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu29.50%2
Skor 4-1Maç Skoru28.00%1
Skor 3-3Maç Skoru34.50%1
Skor 4-0Maç Skoru38.50%1
Skor 4-2Maç Skoru41.00%1
Skor 2-4Maç Skoru68.00%1
Skor 5-1Maç Skoru78.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı7.86%0
Skor 2-3Maç Skoru23.40%0
Skor 0-3Maç Skoru37.50%0
Skor 1-4Maç Skoru61.00%0
Skor 5-0Maç Skoru110.00%0
Skor 0-4Maç Skoru110.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Toulouse FC, kolonlar Strasbourg golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %4%4%2%0%0%0%0
1 gol1 %7%7%6%6%0%0–
2 gol2 %5%12%4%0%1––
3 gol3 %2%2%4%1–––
4 gol4 %1%1%1––––
5 gol5 %0%1–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Toulouse FC - Strasbourg maç bilgileri

Toulouse FC ile Strasbourg, Ligue 1 (Fransa) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Toulouse FC - Strasbourg maçı için iddaa tahmini nedir?

Toulouse FC - Strasbourg maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %84 ile MS 4.5 ALT seçiminde (oran 1.08). Listede onu İY Üst 0.5 (%75) ve Çifte Şans 1/2 (%71) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Toulouse FC %45, beraberlik %25, Strasbourg %25. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %60. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %60. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-1 (%12) ve 1-0 (%7). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Toulouse FC son 5 iç saha maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 4-7.

Deplasman formu – Strasbourg: son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet; atılan gol 8, yenilen gol 13.

Toulouse FC - Strasbourg aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 10 maçta Toulouse FC 3, Strasbourg 5 galibiyet aldı; 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.6 gol atıldı.

Son karşılaşma: Strasbourg 1-2 Toulouse FC (03/05/2026).