Den Bosch - TOP Oss İddaa Oranları

Eerste Divisie Başlamadı
Den Bosch Ev sahibi
B G M G B
—
Başlamasına kalan
21:00
16/10/2026
TOP Oss Deplasman
M M M M M

Den Bosch - TOP Oss maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.05
3. sırada ÇŞ 1/X Çifte Şans · oran 1.07

İddaa Oran ve Tahminleri

69 tahmin gösteriliyor · toplam 69 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.08%86
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.05%81
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.07%77
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.07%76
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.19%73
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.20%70
KG VARKarşılıklı Gol1.23%62
MS1Maç Sonucu1.49%58
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.61%51
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.58%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.68%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.59%49
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.66%48
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.70%47
İY1İlk Yarı Sonucu1.86%46
ÇŞ X/2Çifte Şans1.73%44
KG YOKKarşılıklı Gol2.42%42
TG 23Toplam Gol Aralığı2.10%41
İYXİlk Yarı Sonucu2.38%33
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.17%31
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.42%30
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.58%30
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.63%30
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.37%29
İY2İlk Yarı Sonucu3.74%22
MS2Maç Sonucu3.60%20
MSXMaç Sonucu3.66%20
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu6.14%17
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.87%16
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst4.39%15
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.68%12
Skor 2-1Maç Skoru6.78%12
Skor 3-1Maç Skoru8.88%12
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst5.36%10
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu6.81%10
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu9.63%9
TG 01Toplam Gol Aralığı6.25%8
Skor 1-2Maç Skoru10.90%7
Skor 2-0Maç Skoru9.28%6
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.85%6
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.90%6
Skor 1-1Maç Skoru6.81%5
Skor 2-2Maç Skoru8.62%4
Skor 1-0Maç Skoru10.45%4
Skor 3-0Maç Skoru12.20%3
Skor 4-2Maç Skoru22.30%3
Skor 0-0Maç Skoru18.75%2
Skor 0-2Maç Skoru24.50%2
Skor 5-1Maç Skoru34.00%2
Skor 4-1Maç Skoru15.55%1
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu18.65%1
Skor 2-3Maç Skoru20.65%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu33.00%1
Skor 5-0Maç Skoru47.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı4.85%0
Skor DiğerMaç Skoru8.02%0
Skor 3-2Maç Skoru12.75%0
Skor 0-1Maç Skoru16.90%0
Skor 4-0Maç Skoru21.35%0
Skor 1-3Maç Skoru23.20%0
Skor 3-3Maç Skoru24.05%0
Skor 0-3Maç Skoru53.00%0
Skor 2-4Maç Skoru60.00%0
Skor 1-4Maç Skoru67.00%0
Skor 6-0Maç Skoru125.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Den Bosch, kolonlar TOP Oss golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %2%0%2%0%0%0%0
1 gol1 %4%5%7%0%0%0–
2 gol2 %6%12%4%1%0––
3 gol3 %3%12%0%0–––
4 gol4 %0%1%3––––
5 gol5 %1%2–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Den Bosch - TOP Oss maç bilgileri

Den Bosch ile TOP Oss, Eerste Divisie (Hollanda) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Den Bosch - TOP Oss maçı için iddaa tahmini nedir?

Den Bosch - TOP Oss maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %86 ile İY Alt 2.5 seçiminde (oran 1.08). Listede onu İY Üst 0.5 (%81) ve Çifte Şans 1/X (%77) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Den Bosch %58, beraberlik %20, TOP Oss %20. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %62. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %70. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-1 (%12) ve 3-1 (%12). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Den Bosch son 5 iç saha maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 10-9.

Deplasman formu – TOP Oss: son 5 deplasman maçında 0 galibiyet, 0 beraberlik, 5 mağlubiyet; atılan gol 2, yenilen gol 10.

Den Bosch - TOP Oss aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 10 maçta Den Bosch 6, TOP Oss 4 galibiyet aldı; 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.1 gol atıldı.

Son karşılaşma: TOP Oss 4-2 Den Bosch (17/04/2026).