Union Saint-Gilloise - Genk İddaa Oranları

1. Lig A Başlamadı
Union Saint-Gilloise Ev sahibi
G B B G G
—
Başlamasına kalan
20:30
08/11/2026
Genk Deplasman
B B M G M

Union Saint-Gilloise ile Genk karşılaşması için tüm iddaa oranları, gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçimler ve iki takımın son maçları.

En yüksek yüzde 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.13
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.09

İddaa Oran ve Tahminleri

67 tahmin gösteriliyor · toplam 67 oran

Gerçekleşme
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.08%84
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.13%77
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.09%74
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.38%62
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.40%59
MS1Maç Sonucu1.45%59
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.44%56
KG VARKarşılıklı Gol1.45%55
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.65%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.72%48
İY1İlk Yarı Sonucu1.89%45
TG 23Toplam Gol Aralığı1.89%42
KG YOKKarşılıklı Gol2.01%40
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.04%39
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.12%39
ÇŞ X/2Çifte Şans1.96%36
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.16%35
İYXİlk Yarı Sonucu2.28%34
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.08%33
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.83%25
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.31%24
MSXMaç Sonucu3.76%24
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.86%19
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.41%19
MS2Maç Sonucu4.30%17
İY2İlk Yarı Sonucu4.51%17
İY/MS 2/2DEĞERİlk Yarı / Maç Sonucu7.38%17
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.44%16
TG 01Toplam Gol Aralığı4.46%15
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu6.09%12
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.70%10
Skor 2-1Maç Skoru7.04%9
Skor 1-1Maç Skoru6.75%8
Skor 3-1Maç Skoru10.20%8
İY/MS 2/1DEĞERİlk Yarı / Maç Sonucu20.45%8
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu10.05%7
Skor 4-1DEĞERMaç Skoru19.60%7
Skor 1-0Maç Skoru7.95%6
Skor 0-1Maç Skoru14.70%6
Skor 2-2Maç Skoru11.75%5
Skor 1-2Maç Skoru13.00%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu14.05%5
Skor 0-0Maç Skoru14.15%5
Skor 3-2Maç Skoru18.35%5
Skor 2-0Maç Skoru7.73%4
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu15.55%4
Skor 4-0Maç Skoru21.50%4
Skor 3-0Maç Skoru11.20%2
Skor DiğerMaç Skoru16.20%2
Skor 0-2Maç Skoru26.50%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 2-3Maç Skoru34.50%1
Skor 1-3Maç Skoru35.00%1
Skor 4-2Maç Skoru35.50%1
Skor 5-1Maç Skoru47.50%1
Skor 0-3Maç Skoru72.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı7.93%0
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst13.45%0
Skor 3-3Maç Skoru46.00%0
Skor 5-0Maç Skoru52.00%0
Skor 1-4Maç Skoru125.00%0
Skor 2-4Maç Skoru125.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Union Saint-Gilloise, kolonlar Genk golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %5%6%1%1%0%0%0
1 gol1 %6%8%5%1%0%0–
2 gol2 %4%9%5%1%0––
3 gol3 %2%8%5%0–––
4 gol4 %4%7%1––––
5 gol5 %0%1–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Union Saint-Gilloise - Genk maç bilgileri

Union Saint-Gilloise - Genk karşılaşması günü saat (TSİ) olarak planlandı. Maç 1. Lig A (Belçika) kapsamında oynanacak.

Union Saint-Gilloise - Genk maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre MS 4.5 ALT seçimi %84 ile ilk sırada; güncel oranı 1.08. Diğer öne çıkan seçimler: İY Üst 0.5 (%77) ve Çifte Şans 1/2 (%74).

Maç sonucu yüzdeleri: Union Saint-Gilloise %59, beraberlik %24, Genk %17. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %55. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %59. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-1 (%9) ve 3-1 (%8). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – Union Saint-Gilloise: son 5 iç saha maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet; atılan gol 17, yenilen gol 4.

Genk deplasmanda oynadığı son 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı; 6 gol attı, 8 gol yedi.

Union Saint-Gilloise - Genk aralarındaki maçlar

Son 10 eşleşmede galibiyetler Union Saint-Gilloise 7 - Genk 3, beraberlik 0. Bu maçlarda ortalama 2.3 gol görüldü.

Son karşılaşma: Union Saint-Gilloise 2-1 Genk (07/03/2026).