Hoffenheim II - Verl İddaa Oranları

3. Lig Başlamadı
Hoffenheim II Ev sahibi
G M G B G
—
Başlamasına kalan
14:30
18/10/2026
Verl Deplasman
M M G B B

Hoffenheim II - Verl maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.10
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.09
3. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.21

İddaa Oran ve Tahminleri

69 tahmin gösteriliyor · toplam 69 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.10%82
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.09%78
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.21%74
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.12%73
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.15%73
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.24%67
KG VARKarşılıklı Gol1.25%63
MS1Maç Sonucu1.66%53
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.65%50
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.62%49
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.65%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.76%47
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.75%44
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.79%44
ÇŞ X/2Çifte Şans1.72%41
TG 23Toplam Gol Aralığı2.13%40
KG YOKKarşılıklı Gol2.63%39
İY1İlk Yarı Sonucu2.07%38
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.49%34
İYXİlk Yarı Sonucu2.42%31
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.41%30
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.87%26
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.69%24
MSXMaç Sonucu3.65%22
MS2Maç Sonucu3.33%21
İY2İlk Yarı Sonucu3.57%21
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.95%18
TG 01DEĞERToplam Gol Aralığı6.31%18
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.09%16
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst6.11%15
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.17%14
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.75%13
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu5.39%13
Skor 2-1Maç Skoru7.83%13
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu6.54%12
Skor DiğerMaç Skoru9.49%11
Skor 2-2Maç Skoru9.28%10
Skor 4-1DEĞERMaç Skoru20.15%8
Skor 2-0Maç Skoru11.40%6
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.45%6
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu8.72%5
Skor 1-2Maç Skoru11.40%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.20%5
Skor 3-3DEĞERMaç Skoru26.00%5
Skor 3-1Maç Skoru10.90%4
Skor 1-0Maç Skoru12.20%4
Skor 3-0Maç Skoru15.85%4
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu19.50%3
Skor 1-1Maç Skoru7.32%2
Skor 3-2Maç Skoru14.80%2
Skor 0-1Maç Skoru17.70%2
Skor 4-2Maç Skoru27.50%1
Skor 4-0Maç Skoru29.50%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu30.00%1
Skor 5-1Maç Skoru46.50%1
Skor 0-3Maç Skoru49.00%1
Skor 1-4Maç Skoru62.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı5.16%0
Skor 0-0Maç Skoru20.60%0
Skor 2-3Maç Skoru21.50%0
Skor 1-3Maç Skoru23.20%0
Skor 0-2Maç Skoru24.05%0
Skor 2-4Maç Skoru59.00%0
Skor 5-0Maç Skoru68.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Hoffenheim II, kolonlar Verl golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %0%2%0%1%0%0%0
1 gol1 %4%2%5%0%1%0–
2 gol2 %6%13%10%0%0––
3 gol3 %4%4%2%5–––
4 gol4 %1%8%1––––
5 gol5 %0%1–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Hoffenheim II - Verl maç bilgileri

3. Lig (Almanya) programındaki Hoffenheim II - Verl maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Hoffenheim II - Verl maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim İY Alt 2.5: %82 (oran 1.10). İkinci ve üçüncü sırada İY Üst 0.5 (%78) ile MS 4.5 ALT (%74) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Hoffenheim II %53, beraberlik %22, Verl %21. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %63. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %67. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-1 (%13) ve 2-2 (%10). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Hoffenheim II iç sahada oynadığı son 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; 13 gol attı, 8 gol yedi.

Verl son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 5-10.

Hoffenheim II - Verl aralarındaki maçlar

İki takımın son 2 karşılaşmasının bilançosu: Hoffenheim II 0 galibiyet, 0 beraberlik, Verl 2 galibiyet. Maç başına 5.0 gol.

Son karşılaşma: Verl 3-1 Hoffenheim II (14/02/2026).