Benevento - Vicenza Virtus İddaa Oranları

Serie B Başlamadı
Benevento Ev sahibi
G M B G G
—
Başlamasına kalan
16:00
17/10/2026
Vicenza Virtus Deplasman
G B M B M

Benevento - Vicenza Virtus maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.11
2. sırada ÇŞ 1/X Çifte Şans · oran 1.16
3. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.21

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.11%76
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.16%71
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.21%71
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.17%69
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.26%68
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.34%61
KG VARKarşılıklı Gol1.50%55
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.59%52
TEKToplam Gol Tek/Çift1.77%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.64%49
ÇŞ X/2Çifte Şans1.58%45
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.82%45
TG 23Toplam Gol Aralığı1.81%44
MS1Maç Sonucu1.82%43
KG YOKKarşılıklı Gol1.96%41
İYXİlk Yarı Sonucu2.08%38
İY1İlk Yarı Sonucu2.34%35
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.34%34
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.62%29
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.87%26
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.26%25
MSXMaç Sonucu3.14%24
TG 01Toplam Gol Aralığı3.61%24
MS2Maç Sonucu3.24%22
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.77%21
İY2İlk Yarı Sonucu3.73%19
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.65%16
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu4.93%14
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu7.67%13
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.96%12
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu5.47%12
Skor 2-1Maç Skoru7.53%12
Skor 1-1Maç Skoru5.50%11
Skor 1-0Maç Skoru7.46%10
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst5.79%9
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.08%8
Skor 0-0Maç Skoru10.30%8
Skor 2-0Maç Skoru8.88%7
Skor 0-1Maç Skoru10.45%7
Skor 1-2Maç Skoru10.55%6
Skor 2-2Maç Skoru10.90%6
TG 6+Toplam Gol Aralığı11.45%6
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.50%6
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.65%5
Skor 3-1Maç Skoru13.35%5
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst10.50%4
Skor 3-2Maç Skoru22.30%4
Skor DiğerMaç Skoru26.00%2
Skor 2-3Maç Skoru31.50%2
Skor 0-3Maç Skoru43.50%2
Skor 3-0Maç Skoru15.80%1
Skor 0-2Maç Skoru17.50%1
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu24.05%1
Skor 1-3Maç Skoru26.00%1
Skor 4-1Maç Skoru31.50%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu35.00%1
Skor 4-0Maç Skoru37.50%1
Skor 3-3Maç Skoru49.00%1
Skor 4-2Maç Skoru53.00%0
Skor 1-4Maç Skoru88.00%0
Skor 5-1Maç Skoru96.00%0
Skor 2-4Maç Skoru105.00%0
Skor 5-0Maç Skoru115.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Benevento, kolonlar Vicenza Virtus golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %8%7%1%2%0%0%0
1 gol1 %10%11%6%1%0%0–
2 gol2 %7%12%6%2%0––
3 gol3 %1%5%4%1–––
4 gol4 %1%1%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Benevento - Vicenza Virtus maç bilgileri

Serie B (İtalya) programındaki Benevento - Vicenza Virtus maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Benevento - Vicenza Virtus maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst: %76 (oran 1.11). İkinci ve üçüncü sırada Çifte Şans 1/X (%71) ile İY Üst 0.5 (%71) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Benevento %43, beraberlik %24, Vicenza Virtus %22. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %55. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %52. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-1 (%12) ve 1-1 (%11). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Benevento iç sahada oynadığı son 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; 12 gol attı, 7 gol yedi.

Vicenza Virtus son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 10-11.

Benevento - Vicenza Virtus aralarındaki maçlar

İki takımın son 5 karşılaşmasının bilançosu: Benevento 3 galibiyet, 2 beraberlik, Vicenza Virtus 0 galibiyet. Maç başına 2.2 gol.

Son karşılaşma: Vicenza Virtus 1-4 Benevento (16/05/2026).