Calcio Padova - Virtus Entella İddaa Oranları

Serie B Başlamadı
Calcio Padova Ev sahibi
G G B G M
—
Başlamasına kalan
16:00
17/10/2026
Virtus Entella Deplasman
M B M G B

Calcio Padova ile Virtus Entella karşılaşması için tüm iddaa oranları, gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçimler ve iki takımın son maçları.

En yüksek yüzde 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.10
2. sırada İY 1.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.20
3. sırada 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.23

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.10%80
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.20%72
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.23%69
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.21%68
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.23%65
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.32%65
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.48%58
ÇŞ X/2Çifte Şans1.42%56
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.63%49
KG VARKarşılıklı Gol1.72%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.79%49
KG YOKKarşılıklı Gol1.68%48
TG 23Toplam Gol Aralığı1.77%46
İYXİlk Yarı Sonucu1.86%44
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.99%39
MS1Maç Sonucu2.10%39
İY1İlk Yarı Sonucu2.76%31
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.37%30
TG 01Toplam Gol Aralığı2.64%29
MSXMaç Sonucu2.83%29
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.71%28
MS2Maç Sonucu2.88%27
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.90%26
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu3.38%26
İY2İlk Yarı Sonucu3.58%24
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst3.67%21
TG 4-5Toplam Gol Aralığı4.30%19
Skor 1-1Maç Skoru4.93%15
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu4.05%14
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.92%14
Skor 1-0Maç Skoru6.07%13
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu6.52%13
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.12%12
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst7.87%12
Skor 2-1Maç Skoru8.32%12
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst7.51%7
Skor 2-2Maç Skoru13.25%6
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst8.03%5
Skor 2-0Maç Skoru9.06%5
Skor 1-2Maç Skoru10.10%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.25%5
Skor 0-1Maç Skoru7.37%4
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.75%4
Skor 0-2Maç Skoru13.35%3
Skor 0-0Maç Skoru6.84%2
Skor 3-1Maç Skoru18.55%2
Skor 1-3Maç Skoru27.50%1
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu30.00%1
Skor 3-2Maç Skoru34.00%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu35.00%1
Skor 0-3Maç Skoru36.50%1
Skor 2-3Maç Skoru41.50%1
Skor 3-0Maç Skoru20.15%0
TG 6+Toplam Gol Aralığı21.80%0
Skor 4-1Maç Skoru55.00%0
Skor DiğerMaç Skoru58.00%0
Skor 4-0Maç Skoru60.00%0
Skor 3-3Maç Skoru81.00%0
Skor 4-2Maç Skoru100.00%0
Skor 1-4Maç Skoru100.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 2-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Calcio Padova, kolonlar Virtus Entella golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %2%4%3%1%0%0%0
1 gol1 %13%15%5%1%0%0–
2 gol2 %5%12%6%1%0––
3 gol3 %0%2%1%0–––
4 gol4 %0%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Calcio Padova - Virtus Entella maç bilgileri

Calcio Padova - Virtus Entella karşılaşması günü saat (TSİ) olarak planlandı. Maç Serie B (İtalya) kapsamında oynanacak.

Calcio Padova - Virtus Entella maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt seçimi %80 ile ilk sırada; güncel oranı 1.10. Diğer öne çıkan seçimler: İY Alt 1.5 (%72) ve Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst (%69).

Maç sonucu yüzdeleri: Calcio Padova %39, beraberlik %29, Virtus Entella %27. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %49. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %39. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%15) ve 1-0 (%13). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – Calcio Padova: son 5 iç saha maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 4, yenilen gol 3.

Virtus Entella deplasmanda oynadığı son 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı; 6 gol attı, 5 gol yedi.

Calcio Padova - Virtus Entella aralarındaki maçlar

Son 4 eşleşmede galibiyetler Calcio Padova 1 - Virtus Entella 2, beraberlik 1. Bu maçlarda ortalama 1.8 gol görüldü.

Son karşılaşma: Virtus Entella 1-0 Calcio Padova (25/04/2026).