Vitoria Guimaraes - Porto İddaa Oranları

Primeira Liga Başlamadı
Vitoria Guimaraes Ev sahibi
M G B B G
—
Başlamasına kalan
21:00
08/11/2026
Porto Deplasman
G G G M G

Vitoria Guimaraes - Porto maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.13
2. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.10
3. sırada 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.20

İddaa Oran ve Tahminleri

67 tahmin gösteriliyor · toplam 67 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.13%75
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.10%74
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.20%74
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.21%71
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.29%63
MS2Maç Sonucu1.45%57
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.66%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.67%49
KG VARKarşılıklı Gol1.69%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.70%49
KG YOKKarşılıklı Gol1.67%47
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.72%47
TG 23Toplam Gol Aralığı1.77%46
İY2İlk Yarı Sonucu1.97%42
İYXİlk Yarı Sonucu2.09%39
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu2.13%35
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.43%31
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.97%27
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.76%26
TG 01Toplam Gol Aralığı3.24%26
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.85%24
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.47%23
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.30%21
MSXMaç Sonucu3.63%18
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.06%18
İY1İlk Yarı Sonucu4.97%17
MS1Maç Sonucu4.52%16
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst6.22%15
Skor 1-1Maç Skoru6.30%12
Skor 0-2Maç Skoru6.35%12
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.34%11
TG 6+DEĞERToplam Gol Aralığı13.60%11
Skor 0-1Maç Skoru5.78%10
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.60%9
Skor 1-2Maç Skoru6.99%9
Skor 0-3Maç Skoru10.35%7
Skor 1-3Maç Skoru11.45%7
Skor 0-0Maç Skoru9.80%5
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst10.10%5
Skor 1-0Maç Skoru11.35%5
Skor 2-1Maç Skoru13.80%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu17.20%5
Skor 2-2Maç Skoru15.05%3
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu15.50%3
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu23.00%2
Skor 2-3Maç Skoru25.00%2
Skor 1-4Maç Skoru25.00%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 3-2Maç Skoru50.00%1
Skor 0-5Maç Skoru62.00%1
Skor 1-5Maç Skoru69.00%1
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu8.04%0
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu9.76%0
Skor 0-4Maç Skoru22.55%0
Skor 2-0Maç Skoru24.70%0
Skor DiğerMaç Skoru31.50%0
Skor 3-1Maç Skoru45.00%0
Skor 2-4Maç Skoru55.00%0
Skor 3-0Maç Skoru82.00%0
Skor 3-3Maç Skoru82.00%0
Skor 4-0Maç Skoru130.00%0
Skor 4-1Maç Skoru130.00%0
Skor 4-2Maç Skoru130.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Vitoria Guimaraes, kolonlar Porto golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %5%10%12%7%0%1%0
1 gol1 %5%12%9%7%2%1–
2 gol2 %0%5%3%2%0––
3 gol3 %0%0%1%0–––
4 gol4 %0%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Vitoria Guimaraes - Porto maç bilgileri

Vitoria Guimaraes ile Porto, Primeira Liga (Portekiz) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Vitoria Guimaraes - Porto maçı için iddaa tahmini nedir?

Vitoria Guimaraes - Porto maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %75 ile Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst seçiminde (oran 1.13). Listede onu Çifte Şans 1/2 (%74) ve Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt (%74) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Vitoria Guimaraes %16, beraberlik %18, Porto %57. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %49. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %50. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%12) ve 0-2 (%12). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Vitoria Guimaraes son 5 iç saha maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 7-2.

Deplasman formu – Porto: son 5 deplasman maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 12, yenilen gol 6.

Vitoria Guimaraes - Porto aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 10 maçta Vitoria Guimaraes 2, Porto 7 galibiyet aldı; 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.7 gol atıldı.

Son karşılaşma: Vitoria Guimaraes 0-1 Porto (18/01/2026).