Montreal Impact - Whitecaps İddaa Oranları

MLS Başlamadı
Montreal Impact Ev sahibi
M M G M M
—
Başlamasına kalan
00:00
08/11/2026
Whitecaps Deplasman
M B B G M

Montreal Impact - Whitecaps maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.07
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.08
3. sırada ÇŞ X/2 Çifte Şans · oran 1.08

İddaa Oran ve Tahminleri

69 tahmin gösteriliyor · toplam 69 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.07%82
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.08%80
ÇŞ X/2Çifte Şans1.08%78
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.08%76
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.16%75
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.28%65
KG VARKarşılıklı Gol1.33%60
MS2Maç Sonucu1.47%59
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.55%57
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.55%54
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.65%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.72%48
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.84%47
İY2İlk Yarı Sonucu1.88%43
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.85%42
TG 23Toplam Gol Aralığı2.03%41
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu2.10%35
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.93%33
KG YOKKarşılıklı Gol2.32%33
İYXİlk Yarı Sonucu2.40%32
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.50%31
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.56%31
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.09%23
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.96%23
İY1İlk Yarı Sonucu4.15%23
MS1Maç Sonucu3.99%22
MSXMaç Sonucu3.89%19
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.64%18
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.75%17
TG 01Toplam Gol Aralığı5.63%14
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu6.70%12
İY/MS X/1DEĞERİlk Yarı / Maç Sonucu9.89%12
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst5.52%10
Skor 1-3Maç Skoru9.89%9
Skor 1-2Maç Skoru7.30%8
Skor 0-1Maç Skoru10.15%8
Skor 1-1Maç Skoru7.42%7
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu6.65%6
Skor 0-2Maç Skoru9.20%6
Skor 2-2Maç Skoru10.55%6
Skor 2-3Maç Skoru15.50%6
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.65%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.60%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu14.75%5
Skor 1-0Maç Skoru17.50%5
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu19.05%5
Skor DiğerMaç Skoru10.95%4
Skor 1-4Maç Skoru17.75%4
Skor 0-3Maç Skoru12.45%3
Skor 2-1Maç Skoru12.60%3
Skor 3-1Maç Skoru29.50%3
Skor 0-0Maç Skoru18.75%2
Skor 3-2Maç Skoru27.00%2
Skor 2-4Maç Skoru28.00%2
Skor 3-3Maç Skoru33.50%1
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 0-5Maç Skoru50.00%1
Skor 3-0Maç Skoru65.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı5.79%0
Skor 0-4Maç Skoru22.55%0
Skor 2-0Maç Skoru27.50%0
Skor 1-5Maç Skoru40.00%0
Skor 4-2Maç Skoru84.00%0
Skor 4-1Maç Skoru91.00%0
Skor 4-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Montreal Impact, kolonlar Whitecaps golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %2%8%6%3%0%1%0
1 gol1 %5%7%8%9%4%0–
2 gol2 %0%3%6%6%2––
3 gol3 %1%3%2%1–––
4 gol4 %0%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Montreal Impact - Whitecaps maç bilgileri

Montreal Impact ile Whitecaps, MLS (ABD) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Montreal Impact - Whitecaps maçı için iddaa tahmini nedir?

Montreal Impact - Whitecaps maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %82 ile İY Alt 2.5 seçiminde (oran 1.07). Listede onu İY Üst 0.5 (%80) ve Çifte Şans X/2 (%78) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Montreal Impact %22, beraberlik %19, Whitecaps %59. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %60. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %65. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-3 (%9) ve 0-1 (%8). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Montreal Impact son 5 iç saha maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 4-10.

Deplasman formu – Whitecaps: son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet; atılan gol 4, yenilen gol 6.

Montreal Impact - Whitecaps aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 10 maçta Montreal Impact 4, Whitecaps 4 galibiyet aldı; 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.1 gol atıldı.

Son karşılaşma: Whitecaps 1-1 Montreal Impact (03/09/2026).