WSPG Wels - Sturm Graz II İddaa Oranları

2. Liga Başlamadı
WSPG Wels Ev sahibi
M M G M G
—
Başlamasına kalan
17:30
07/11/2026
Sturm Graz II Deplasman
M M B M M

WSPG Wels ile Sturm Graz II karşılaşması için tüm iddaa oranları, gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçimler ve iki takımın son maçları.

En yüksek yüzde 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.09
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.09

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.08%84
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.09%78
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.09%74
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.21%68
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.31%64
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.39%62
KG VARKarşılıklı Gol1.28%61
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.41%58
ÇŞ X/2Çifte Şans1.39%55
TEKToplam Gol Tek/Çift1.66%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.59%49
MS1Maç Sonucu1.90%43
TG 23Toplam Gol Aralığı1.89%42
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.89%42
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.94%39
İYXİlk Yarı Sonucu2.13%37
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.13%36
İY1İlk Yarı Sonucu2.37%34
MS2Maç Sonucu2.47%33
KG YOKKarşılıklı Gol2.23%32
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.65%30
İY2İlk Yarı Sonucu2.91%27
MSXMaç Sonucu3.30%24
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu3.00%23
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.02%22
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.11%21
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.27%21
TG 01Toplam Gol Aralığı4.68%18
İY/MS X/2DEĞERİlk Yarı / Maç Sonucu6.64%18
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.10%16
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.41%16
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.81%13
Skor 1-1Maç Skoru5.71%12
Skor 2-1Maç Skoru6.92%12
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.27%10
Skor 3-2DEĞERMaç Skoru15.30%9
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.70%8
Skor 1-2Maç Skoru8.02%7
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.60%7
Skor 1-0Maç Skoru9.11%6
Skor 0-1Maç Skoru10.55%5
Skor 0-0Maç Skoru13.70%5
Skor 1-3Maç Skoru15.65%5
Skor 3-0Maç Skoru17.40%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.95%4
Skor 0-2Maç Skoru13.90%4
Skor 2-0Maç Skoru10.30%3
Skor 3-1Maç Skoru11.60%2
Skor 2-3Maç Skoru17.80%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu21.70%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu26.00%2
Skor 4-1Maç Skoru26.00%2
Skor 0-3Maç Skoru27.50%1
Skor 3-3Maç Skoru28.00%1
Skor 4-2Maç Skoru34.50%1
Skor 4-0Maç Skoru39.00%1
Skor 1-4Maç Skoru41.00%1
Skor 5-1Maç Skoru74.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı6.81%0
Skor 2-2Maç Skoru8.46%0
Skor DiğerMaç Skoru12.30%0
Skor 2-4Maç Skoru47.00%0
Skor 0-4Maç Skoru72.00%0
Skor 5-0Maç Skoru115.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar WSPG Wels, kolonlar Sturm Graz II golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %5%5%4%1%0%0%0
1 gol1 %6%12%7%5%1%0–
2 gol2 %3%12%0%2%0––
3 gol3 %5%2%9%1–––
4 gol4 %1%2%1––––
5 gol5 %0%1–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

WSPG Wels - Sturm Graz II maç bilgileri

WSPG Wels - Sturm Graz II karşılaşması günü saat (TSİ) olarak planlandı. Maç 2. Liga (Avusturya) kapsamında oynanacak.

WSPG Wels - Sturm Graz II maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre MS 4.5 ALT seçimi %84 ile ilk sırada; güncel oranı 1.08. Diğer öne çıkan seçimler: İY Üst 0.5 (%78) ve Çifte Şans 1/2 (%74).

Maç sonucu yüzdeleri: WSPG Wels %43, beraberlik %24, Sturm Graz II %33. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %61. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %64. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-1 (%12) ve 1-1 (%12). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – WSPG Wels: son 5 iç saha maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet; atılan gol 6, yenilen gol 12.

Sturm Graz II deplasmanda oynadığı son 5 maçta 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı; 5 gol attı, 14 gol yedi.

WSPG Wels - Sturm Graz II aralarındaki maçlar

Son 2 eşleşmede galibiyetler WSPG Wels 2 - Sturm Graz II 0, beraberlik 0. Bu maçlarda ortalama 2.5 gol görüldü.

Son karşılaşma: WSPG Wels 2-0 Sturm Graz II (08/05/2026).